Zamknij

La Bandida, odcinek 50 - STRESZCZENIE. Marina zostaje usunięta ze szkoły [22.08]

21.08.2020 14:24
La Bandida kadr z serialu
fot. YouTube/TVP VOD

Streszczenie 50. odcinka serialu "La Bandida" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Marina zostaje usunięta ze szkoły. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie 50. epizodu "La Bandidy".

"La Bandida", odcinek 50 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie telenoweli "La Bandida"? Gdzie i kiedy można obejrzeć meksykański serial? Podajemy streszczenie 50. odcinka serialu "La Bandida" i szczegóły jego emisji.

W poprzednim odcinku Marina postanowiła odciąć się od rodziny. Co się teraz stanie?

La Bandida, odcinek 50: Streszczenie epizodu

Streszczenie 50. odcinka serialu "La Bandida" prezentuje się następująco:

W 50. odcinku Marina zostaje usunięta ze szkoły. Graciela postanawia coś z tym zrobić. Idzie do Marii i mówi jej, że jej mąż, Federico jest współwłaścicielem Domu La Bandidy. Grozi, że rozgłosi to w całym Meksyku, jeśli Marina nie wróci do szkoły. Damian mówi Gracielli i swoim rodzicom o swojej miłości do Mariny. Natomiast Nimfa na prośbę Księżniczki mówi Guerowi, że może on być jej przyjacielem. Da mu to szansę pokochania Księżniczki. Marina czuje się urażona i oddaje medalik Antoniowi. Dom La Bandidy gości słynnego aktora filmowego. Odwiedza go też senator, którym zajmuje się Consuelo.

La Bandida, odcinek 50: Gdzie i kiedy oglądać?

50. odcinek serialu "La Bandida" zostanie wyemitowany w sobotę, 22 sierpnia 2020 o godzinie 20:35 na kanale TVP1.

Lubisz serial "La Bandida"? To musisz wiedzieć!

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl