Zamknij

"La Révolution": Netflix zapowiada serial o alternatywnej wersji rewolucji francuskiej

17.09.2020 13:05
"La Révolution" - serial Netfliksa o rewolucji francuskiej. Zwiastun, premiera, obsada
fot. materiały prasowe Netflix

"La Révolution" to francuski serial Netfliksa opowiadający o słynnej rewolucji. Tym razem jednak w zupełnie nowej wersji. Szykuje się wyśmienita (i brutalna) produkcja kostiumowa! Kiedy premiera serialu "La Révolution" i kto znalazł się w obsadzie? Poniżej znajdziecie pierwsze szczegóły.

"La Révolution", czyli rewolucja francuska w alternatywnej wersji. Najnowszy serial platformy Netflix zabierze nas do XVIII-wiecznej Francji, gdzie intrygi, zdrady i morderstwa były na porządku dziennym. Nie zabraknie tez sporej dawki mroku i brutalności. 

"La Révolution" - zwiastun serialu Netfliksa

Zwiastun serialu "La Révolution" prezentuje się następująco:

W serialu zobaczymy wydarzenia rozgrywające się w 1787 roku. Głównym bohaterem jest Joseph-Ignace Guillotin, czyli przyszły wynalazca gilotyny. Mężczyzna odkryje również chorobę, która sprawia, że ludzie z wyższych klas społecznych zaczynają mordować biednych.

Zobacz także

"La Révolution" - premiera i obsada

Twórcą serialu jest Aurélien Molas, a w obsadzie znaleźli się: Amir El Kacem, Lionel Erdogan, Marilou Aussilloux, Laurent Lucas oraz Julien Frison. Premiera serialu "La Révolution" odbędzie się 16 października 2020 roku na platformie Netflix.

Zobacz także