Zamknij

Nowy serial codzienny na TVN. "Lab" to propozycja dla fanów kryminałów

21.01.2021 14:03
Marcin Sianko
fot. Wacław Klag/REPOERTER/EAST NEWS

"Lab" to nowość stacji TVN. Serial będzie emitowany w codziennym paśmie. O czym opowiada i kiedy będzie można go zobaczyć? Podajemy szczegóły.

"Lab" to nowy codzienny serial stacji TVN. To propozycja dla fanów kryminałów. Produkcja ma zająć miejsce serialu "Szpital" i być dostępna w codziennej ramówce stacji. O czym opowiada nowy serial "Lab", kogo w nim zobaczymy i kiedy będzie emitowany? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: "Hotel Vidago Palace": nowy serial na antenie TVP2. Kiedy oglądać? 

"Lab" to nowy codzienny serial stacji TVN. To propozycja dla fanów kryminałów

TVN zapowiada, że w wiosennej ramówce stacji pojawi się nowy serial. Produkcja ma zastąpić popularny "Szpital", który już nie będzie kontynuowany. Nowy tytuł nazywa się "Lab" i jest osadzony w zupełnie innej tematyce. Produkcja porusza wątki kryminalne. Główną scenarzystką jest Hanna Niemiec, a reżyserem Marcin Głowacki

Każdy odcinek serialu "Lab" porusza zupełnie inny wątek. Widzowie będą świadkami śledztw kryminalnych - mowa o zaginięciach, porwaniach, morderstwach, a nawet handlu ludźmi. Bohaterami serialu "Lab" są policjanci oraz pracownicy laboratorium. W produkcji mają być poruszane także wątki dotyczące prywatnego życia bohaterów. 

Jak podają wirtualnemedia.pl - w "Labie" występują: Marcin Sianko, Alina Kamińska, Wiesław Kupczak, Ewelina Starejki, Natalia Wieciech, Dominika Bednarczyk, Aleksander Talkowski, Michał Chołka, Kaja Sosnowska, Jolanta Wachowska i Małgorzata Pruchnik-Chołka.

"Lab": kiedy będzie można oglądać serial na TVN?

"Lab" ma się pojawić we wiosennej ramówce TVN. Produkcja będzie emitowana od poniedziałku do piątku. Nie jest jeszcze znana godzina emisji. 

Zobacz także: "Prokurator" to kolejny polski serial, który pojawi się na platformie Netflix

RadioZET.pl/Wirtualemedia.pl