Zamknij

Nowa, złowieszcza zapowiedź serialu "Laleczka Chucky". Znamy datę premiery

02.04.2021 12:56
Narzeczona laleczki Chucky - kadr z filmu
fot. Mary Evans Picture Library/East News

"Laleczka Chucky" to kultowy horror, który niebawem doczeka się serialowej kontynuacji. Rozpoczęto już postprodukcję i zapowiedziano, kiedy zobaczymy pierwszy odcinek historii o duchu seryjnego mordercy zamieszkującego zabawkę.

Horrory w ostatnich latach przeżywają złoty wiek. Nie tylko za sprawą zupełnie nowych filmów grozy, prezentujących naprawdę wysoki poziom artystyczny, ale również wskrzeszeniem kultowych serii, które straszyły całe pokolenia. Jedną z nich jest "Laleczka Chucky", która niebawem powróci w serialowej odsłonie. Twórca kontynuacji zapowiedział datę premiery "Chucky'ego".

"Laleczka Chucky" - nowa zapowiedź kontynuacji kultowego horroru

Pierwsza część "Laleczki Chucky" zadebiutowała w roku 1988 i do tego momentu powstało kolejnych sześć części i reboot z 2019 roku. Od jakiegoś czasu trwają też prace nad serialem telewizyjnym, który ma być bezpośrednią kontynuacją ostatniego filmu - "Kult laleczki Chucky" z 2017 roku.

Nad serialem powstającym pod szyldem stacji Syfy pracuje twórca serii - Don Mancini. 1 kwietnia 2021 roku filmowiec zamieścił na swoim Twitterze oficjalną zapowiedź pierwszego odcinka serialu "Chucky".

To nie żart primaaprilisowy. Serial "Chucky" jest oficjalnie w produkcji i pojawi się w USA Network i SYFY tej jesieni. Jeśli nie chcesz  czekać tak długo… weź udział w maratonie filmowym z Chuckym w roli głównej transmitowanym przez CAŁY DZIEŃ na SYFY!

Mancini nie tylko zaprezentował nowy, wywołujący dreszcze teaser serialu, ale również zdradził tytuł pierwszego odcinka - "Death By Misadventure". W zapowiedzi został wymieniony jako reżyser, scenarzysta i producent wykonawczy pilota "Chucky'ego", więc fani slashera powinni być zadowoleni, tym bardziej że w tle słychać słynne zdanie "You just can't keep a good guy down" wypowiadane przez tytułowego bohatera.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

"Laleczka Chucky" - kiedy premiera serialu "Chucky"?

Mancini zapowiedział, że pierwszy odcinek "Chucky'ego" trafi na antenę USA Network i SYFY jesienią 2021 roku. Na razie nie zdradzono konkretnej daty, ale biorąc pod uwagę, że święto Halloween, najprawdopodobniej premiera serialu odbędzie się w drugiej połowie października 2021. W serialu powróci Brad Dourif, który ponownie użyczy głosu nawiedzonej lalce o morderczych zapędach. W obsadzie usłyszymy również Jennifer Tilly, która znowu wcieli się w Tiffany - narzeczoną laleczki Chucky i zobaczymy Nicę Pierce, która zagrała w dwóch poprzednich sequelach serii. W pozostałych rolach wystąpili Fiona Dourif, Zackary Arthur, Teo Briones, Alyvia Alyn Lind, Björgvin Arnarson i Devon Sawa.

RadioZET.pl/Twitter
Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET