Zamknij

"Łasuch" przedłużony na 2. sezon. Netflix zapowiada, że będzie jeszcze bardziej słodko

30.07.2021 11:50
Łasuch 2. sezon Netflix
fot. KIRSTY GRIFFIN/NETFLIX © 2021

"Łasuch" powróci z 2. sezonem na Netflix. Serwis oficjalnie potwierdził rozpoczęcie prac nad nowymi odcinkami serialu produkowanego przez studio Roberta Downeya Jr.

Netflix potwierdził 2. sezon serialu "Łasuch"który znalazł się wśród najchętniej oglądanych produkcji serwisu w pierwszej połowie 2021 roku. Opowieść o pół chłopcu, pół jelonku, który nie potrafi oprzeć się słodyczom, powróci z ośmioma nowymi, godzinnymi odcinkami.

Zobacz także

"Łasuch": Netflix ogłosił 2. sezon serialu o pół chłopcu, pół jelonku

Gus to istotka obdarzona wielkim sercem i jeszcze większym apetytem na słodycze. W pierwszym sezonie jego serialowych przygód przyglądaliśmy się, jak opuszczał swoje bezpieczne schronienie, by w towarzystwie Tommy'ego Jepperda, dotychczas samotnego wędrowca, przemierzać postapokaliptyczną Amerykę. W 2. sezonie poznamy jego dalsze losy, które w serii komiksów DC opisał Jeff Lemire.

Zobacz także

"Łasuch" - Obsada i twórcy 2. sezonu

W 2. sezonie serialu powrócą Christian Convery i Nonso Anozie. Showrunnerem, scenarzystą, reżyserem i jednym z producentów wykonawczych pozostaje Jim Mickle.

- To było zarówno ekscytujące, jak i chwytające za serce - doświadczanie tego, jak ludzie na całym świecie zakochiwali się w naszym pół chłopcu, pół jeleniu. Jestem bardziej niż szczęśliwy, mogąc kontynuować naszą współpracę z Netflix i dalej podążać za Gusem i jego przyjaciółmi w ich niezwykłej podróży - powiedział twórca serialu.

Poza Micklem, w gronie producentów wykonawczych znajdą się ponownie Robert Downey Jr., Susan Downey, Amanda Burrell i Linda Moran. Podczas realizacji 2. sezonu "Łasucha" dołaczy do nich Oanh Ly. Producentem serialu będzie znów Evan Moore z ramienia Team Downey. Serial powstaje we współpracy z Warner Bros. Television.

"Łasuch" miał premierę 4 czerwca 2021 roku. W ciągu pierwszych czterech tygodni obejrzano go w 60 milionach domów. Data premiery 2. sezonu "Łasucha" nie została jeszcze ogłoszona. 

RadioZET.pl/Netflix

Zobacz także