Zamknij

"Łasuch": Netflix pokazał zwiastun familijnego serialu w produkcji Roberta Downeya Jr. [WIDEO]

18.05.2021 08:47
Łasuch Netflix nowy serial
fot. materiały prasowe Netflix

"Łasuch" to nowa familijna produkcja Netflixa, która opowiada o przygodach chłopca jelonka w postapokaliptycznym świecie. Jednym z producentów tego baśniowego serialu jest Robert Downey Jr.

"Łasuch" to kolejna fantastyczna propozycja Netflixa dla całej rodziny. Nowy serial jest ekranizacją komiksu DC stworzonego przez Jeffa Lemire'a, a jednym z jego producentów jest Robert Downey Jr., znany powszechnie jako filmowy Iron Man. Nie spodziewajcie się jednak superbohaterskiego widowiska. "Łasuch" to wzruszająca, baśniowa opowieść o hybrydach dzieci i zwierząt, które muszą uciekać i ukrywać się przed polującymi na nie ludźmi.

"Łasuch": Netflix pokazał zwiastun nowego familijnego serialu [WIDEO]

Akcja "Łasucha" toczy się w świecie, którym 10 lat temu wstrząsnęła Wielka Zapaść. Siejący spustoszenie wirus spowodował śmierć milionów ludzi na całym świecie. Zaraza w tajemniczy sposób doprowadziła też do powstania nowego hybrydowego gatunku. Nieliczne dzieci rodzące się po pandemii są pół ludźmi, pół zwierzętami. 

SweetTooth_Season1_Episode1_00_05_01_09R_Easy-Resize.com
fot. "Łasuch"/materiały prasowe Netflix

Jednym z takich osobników jest Gus - pół chłopiec, pół jelonek o wielkim sercu i jeszcze większym apetycie na słodycze. Gus nie może jednak wieść spokojnego życia i skupiać się na dziecięcych zajęciach. Za wyłapywanie takich jak on wyznaczono nagrodę. Dlatego, kiedy po dekadzie spędzonej w leśnym schronieniu zostaje zaatakowany przez okrutnych łowców, musi wyruszyć w niebezpieczną i pełną niezwykłych przygód podróż po postapokaliptycznej Ameryce. Na szczęście nie jest sam. W wędrówce towarzyszy mu tajemniczy włóczęga o imieniu Jepperd, który uratował mu życie. Mężczyzna obiecuje chłopcu, że doprowadzi go do legendarnej bezpiecznej przystani dla dzieci hybryd.

Pierwsza zapowiedź serialu pojawiła się z końcem kwietnia 2021. Teraz możemy już obejrzeć pełny zwiastun nadchodzącej baśni Netflixa. W głównych rolach występują Christian Convery i Nonso Anozie.

"Łasuch": Robert Downey Jr. producentem familijnego serialu. Kiedy premiera na Netflix?

Twórcami i showrunnerami serialu "Łasuch" są Jim Mickle i Beth Schwartz. Pełnią oni również role producentów wykonawczych wraz z Robertem Downeyem Jr., Susan Downey, Amandą Burrell i Lindą Moran. Jim Mickle jest również reżyserem jednego z odcinków. Za reżyserię pozostałych odpowiadają Toa Fraser i Robyn Grace. 

"Łasuch" z pewnością zadowoli zarówno młodych widzów, jak i tych sporo starszych, co czyni z niego świetną propozycję dla całej rodziny - idealną na bingewatchingowy seans w długi, czerwcowy weekend. Wszystkie 8 odcinków serialu trafi na Netflix 4 czerwca 2021 roku.

RadioZET.pl/Netflix

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku