Zamknij

"Łasuch" - Netflix zaprezentował pierwszą zapowiedź nowego serialu. Kiedy premiera?

30.04.2021 08:10
Łasuch - kadr z serialu Netflix
fot. Netflix/materiały prasowe

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun serialu "Łasuch" na podstawie słynnego komiksu Jeffa Lemire'a. Kiedy produkcja trafi na platformę Netflix?

Netflix zaprezentował zwiastun serialu "Łasuch", opowiadającego o postapokalitpycznym świecie pełnym hybryd ludzi i zwierząt. Kiedy adaptacja popularnego komiksu DC trafi do bazy platformy?

"Łasuch" - pierwsza zapowiedź nowego serialu Netflix

Dzięki produkcjom Marvel Studios adaptacje komiksów stały się niezwykle popularne. Twórcy coraz częściej wychodzą poza przygody superbohaterów i szukają inspiracji w nieco innych historiach obrazkowych. Przykładem tego stanu rzeczy jest "Łasuch" - fantastyczna opowieść autorstwa Jeffa Lemire'a, która została przeniesiona na mały ekran dzięki platformie Netflix.

W sieci zaprezentowano pierwszy zwiastun "Łasucha". Z zapowiedzi wynika, że widzów czeka niesamowita przygoda w świecie, który tylko częściowo wygląda jak nasza rzeczywistość.

Nowy serial Netflix to postapokaliptyczna opowieść o chłopcu-jelonku, który wyrusza w niezwykłą podróż. W rolach głównych wystąpili Christian Convery, Nonso Anozie, Adeel Akhtar, Will Forte, Dania Ramirez, Neil Sandilands, Stefania LaVie Owen, Aliza Vellani oraz James Brolin. Za reżyserię "Łasucha" odpowiada Jim Mickle.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku

"Łasuch" - kiedy premiera nowego serialu Netflix?

Historia o tytułowym chłopcu trafi na platformę już 4 czerwca 2021 roku. Na razie nie zdradzono liczby odcinków serialu. "Łasuch" powstał na podstawie stworzonego w latach 2009-2013 komiksu ze scenariuszem i rysunkami Jeffa Lemire'a. Ukazywał się nakładem Vertigo - imprintu DC zajmującego się wydawaniem komiksów, które nie mieszczą się w nurcie superbohaterskim. Seria liczyła 40 zeszytów.

RadioZET.pl/Netflix
Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET