Zamknij

"Łasuch", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie? [DATA]

07.06.2021 13:08
Łasuch
fot. Kristy Griffin/Materiały prasowe Netflix

Czy będzie 2. sezon serialu "Łasuch" na Netflixie? Serial jest hitem na platformie i wiele osób już teraz zastanawia się, czy doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "Łasucha" pojawi się na Netflix, można znaleźć poniżej.

"Łasuch", sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie 2. sezon produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial Netflixa przypadł do gustu. Czy będzie 2. sezon "Łasucha"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także: "Black Space", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie? [DATA]

"Łasuch", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie?

"Łasuch" to serial, który spodobał się wielu użytkownikom Netflixa. Pierwszy sezon miał premierę 4 czerwca 2021 roku. Produkcja opowiada o losach chłopca, Gusa, który jest w połowie człowiekiem, a w połowie jeleniem. Gus odkrywa, że świat został zniszczony. Ostatecznie trafia do rodziny takiej, jak on. 

W serialu "Łasuch" występują: Christian Convery, Nonso Anozie, Will Forte, James Brolin czy Stefania LAVie Owen. 1. sezon serialu "Łasuch" liczy osiem epizodów. Fani produkcji zastanawiają się, czy serial doczeka się kontynuacji. 

"Łasuch", sezon 2: kiedy premiera? [DATA]

Netflix na ten moment nie potwierdza, że serial "Łasuch" będzie miał 2. sezon. Gdy tylko się to zmieni, podamy tę informację w artykule, który będzie na bieżąco aktualizowany.

Zobacz także: "Lucyfer", sezon 6 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie szósty sezon? [DATA]

RadioZET.pl