Zamknij

Leighton Meester po latach. Jak dziś wygląda gwiazda serialu „Plotkara”?

30.09.2020 14:30
Leighton Meester, surfing, Plotkara
9 Zobacz galerię
fot. SOVE, SPOT/Backgrid/East News

Leighton Meester wcialała się w rolę Blair Waldorf w megapopularnym serialu młodzieżowym „Plotkara”. Niedawno obchodzona była 13 rocznica premery serialu. Jak w tym czasie zmieniła się młoda aktorka?

Leighton Meester, tak jak pozostali członkowie głównej obsady „Plotkary” występowali w serialu w latach 2007-2013. W tym czasie produkcja stała się niezwykle popularna, nie tylko wśród młodzieży, a jej wpływ na popularyzację niektórych artystów, czy projektantów mody, nadal stanowi przedmiot dyskusji i materiałów okołokulturalnych.

Leighton Meester była w centrum tego zainteresowania, gdyż grała w serialu jedną z najciekawszych i najlepiej rozpisanych postaci. Jej relacja z Chuckiem (Ed Westwick) stanowił natomiast jeden z głównych wabików dla fanów produkcji. Jak dzisiaj wygląda erkanowa Blair? Sprawdziliśmy.

Zobacz także

Leighton Meester – jak dziś wygląda słynna Blair Waldorf?

Kariera Leighton Meester nie potoczyła się tak burzliwie, jak jej koleżanki z planu Blake Lively. Aktorka nie dostawała propozycji ról pierwszoplanowych tak często, jak jej przyjaciółka, ale Amerykanka nie może narzekać na brak propozycji, czy ciekawych zajęć poza planem. Od zakończenia serialu Meester związała się z aktorem Adamem Brodym (najlepiej znanym z roli w innym popularnym serialu młodzieżowym – „Życie na fali”) i została mamą. 

Niedawno Internet oszalał na punkcie zdjęć aktorki, która udała się z mężem na surfing nad morzem.

Zdjęcia, które są szeroko komentowane, zobaczycie na górze, w naszej galerii. 

Zobacz także

„Plotkara” – reboot – co już wiemy?

W tym miejscu warto przyponieć, że już w przyszłym roku czekają nas nowe odcinki serialu „Plotkara”. Tym razem w formie nowego serialu, ze świeżym zestawem postaci i aktorów. W chwili obecnej nie zapowiada się, by ktoś z głównej obsady miał pojawić się na ekranie. Wiadomo jedynie, że Kristen Bell, podkładająca głos pod tytułową postać, nadal będzie głosem z offu. Serial ma zadebiutować na platformie streamingowej HBO MAX.

Czytaj także: „Plotkara” powraca. Kultowy serial pojawi się wiosną 2020 roku. Kto wystąpi w głównych rolach?