Zamknij

Lepsza połowa, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu w TVP2?

21.12.2020 12:07
Lepsza połowa, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu w TVP2?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Kiedy 2. sezon "Lepszej połowy"? Informacji na ten temat szuka wiele osób, a przede wszystkim fani polskiego serialu, którzy już nie mogą doczekać się kolejnych odcinków produkcji. Przedstawiamy szczegóły oraz sprawdzamy, kiedy premiera "Lepszej połowy 2" i co się wydarzy w drugim sezonie.

Serial "Lepsza połowa", sezon 2 - kiedy premiera drugiego sezonu serialu? O której godzinie emisja w TVP2? Co wiadomo o nowych odcinkach produkcji? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy 2. sezon "Lepszej połowy".

Lepsza połowa, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? [DATA]

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, kiedy 2. sezon "Lepszej połowy". Nic dziwnego, w końcu polska produkcja cieszy się dużym zainteresowaniem, a fani serialu od dawna wyczekują szczegółów dotyczących nowych odcinków. Jak podaje portal WirtualneMedia.pl, średnia oglądalność pierwszego sezonu produkcji wyniosła 1,56 mln widzów.

Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie informacje są już znane. Premiera 2. sezonu serialu "Lepsza połowa" zapowiedziana jest na 3 stycznia 2021 roku. Nowe odcinki produkcji emitowane będą co tydzień, w każdą niedzielę o godzinie 16:10 oraz 16:35 na antenie TVP2.

Lepsza połowa 2 - co wiadomo o drugim sezonie serialu?

Przed nami kolejny sezon "Lepszej połowy". Będą nowe miłości, nowe dzieci i nowe postaci. Jak czytamy na portalu WirtualneMedia.pl, fabuła skupia się tym razem wokół nowych etapów w życiu bohaterów. Ania sama zajmie się wychowaniem rocznego Antosia. Ojciec dziecka, Zibi wyjechał do pracy do Norwegii. Przytłoczona obowiązkami młodej mamy, chętnie korzysta z pomocy byłego męża Borysa. Związek Aleksa i Weroniki kwitnie, choć każde z nich ma zupełnie inne potrzeby życiowe. Marek i Jola próbują rozkochać się w sobie na nowo, chcąc odświeżyć związek i wyrwać się z małżeńskiej rutyny.

Do serialu dołączy m.in. Cezary Pazura (jako Mario) oraz Olga Bołądź (Renata), w której zadurzy się Borys, grany przez Piotra Adamczyka. 

Taka niewymuszona komedia jest potrzebna nam wszystkim, bo jesteśmy otoczeni przez straszne i tragiczne informacje. Wobec tego oderwanie się od tej rzeczywistości jest na wagę złota – mówi Tomasz Karolak. 

RadioZET.pl/vod.tvp.pl