Zamknij

"Liga Sprawiedliwości" w wersji Snyder Cut doczekała się zwiastuna. Są nowe sceny

18.11.2020 13:29
Liga Sprawiedliwości Snyder Cut - zwiastun
fot. Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

"Liga Sprawiedliwości" w reżyserskiej wersji Zacka Snydera już wkrótce ujrzy światło dzienne. Tymczasem w sieci pojawił się zwiastun przedstawiający niewidziane dotąd ujęcia.

"Liga Sprawiedliwości" to superbohaterska megaprodukcja wchodząca w skład DC Universe. Po latach walki, fani Zacka Snydera doczekają się pierwotnej wersji filmu, zanim na pokład wszedł Joss Whedon. Jak prezentuje się "Liga Sprawiedliwości" w wersji Snyder Cut? Zobaczcie zwiastun.

"Liga Sprawiedliwości" Snyder Cut - zwiastun

Zwiastun produkcji "Liga Sprawiedliwości" prezentuje się następująco:

"Liga Sprawiedliwości" w wersji Zacka Snydera pierwotnie ukaże się w formie miniserialu. Na platformie HBO Max zadebiutują cztery godzinne epizody, które następnie będzie można obejrzeć w wersji długiego filmu. 

Zobacz także

W trakcie seansu poznamy losy członków tytułowej Ligi Sprawiedliwości - Batmana, Supermana, Wonder Woman, Flasha i Cyborga. Nowy zwiastun jest zmodyfikowaną wersją poprzedniej zapowiedzi, która została usunięta z sieci ze względu na problemy z prawami autorskimi do utworu "Hallelujah" w wykonaniu Leonarda Cohena.

"Liga Sprawiedliwości" Snyder Cut - kiedy premiera?

Dokłada data premiery nowej "Ligi Sprawiedliwości" nie jest obecnie znana. Wiemy jedynie, że Snyder Cut trafi do biblioteki HBO Max w 2021 roku. Nowa wersja filmu ma się znacząco różnić od tej, którą widzieliśmy w kinach przed czteroma laty. 

W rolach głównych powrócą Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Ezra Miller, Jason Momoa oraz Ray Fisher, a na ekranie towarzyszyć im będą Amy Adams i Jeremy Irons, a także Jared Leto Amber Heard, którzy wcielą się w Jokera i Merę.

Zobacz także