Zamknij

Lilka i Mateusz z "M jak miłość" to przeszłość? Monika Mielnicka o fabule serialu

18.08.2020 10:59
Lilka i Mateusz z "M jak miłość" to przeszłość? Monika Mielnicka o fabule serialu
fot. East News

Lilka i Mateusz to jedna z najbardziej lubianych przez widzów par z serialu "M jak miłość". Monika Mielnicka, wcielająca się w Lilkę, zdradziła, jaki los czeka tę młodą parę. To koniec ich wielkiej i romantycznej miłości?

Lilka i Mateusz z "M jak miłość" to przeszłość? Monika Mielnicka o fabule serialu. Lilka i Mateusz mają dopiero osiemnaście lat, jednak ich wątek w serialu "M jak miłość" został mocno rozbudowany. Para wiele razem przeszła, a widzowie obserwowali, jak mimo przeszkód, postanawiają założyć razem rodzinę. Niestety, ich relacja wcale nie jest taka łatwa, a nad młodym Mostowiakiem (Krystian Domagała) i jego partnerką (Monika Mielnicka) pojawiły się czarne chmury.

Zobacz także: Kurdej-Szatan wraca do "M jak Miłość"? Wiadomo, kiedy znów wystąpi 

Lilka i Mateusz z "M jak miłość" to przeszłość? Monika Mielnicka o fabule serialu

Lilka i Mateusz to para, która będzie się często pojawiać w nowych odcinkach "M jak miłość". Scenarzyści postanowili rozbudować ich wątek. Wiadomo już, że nastolatka jest w ciąży ze swoim oprawcą. Młody Mostowiak postanowił, że nie opuści ukochanej i zaproponował jej pomoc w wychowaniu dziecka. Zdecydował się nawet poślubić Lilkę. Co więcej, wspólnie opuszczą Grabinę, by zacząć dorosłe życie. 

Widzowie wątpią jednak w szczęśliwe zakończenie. Całkiem prawdopodobne, że ich przeczucia się sprawdzą. Monika Mielnicka została zapytana przez jedną z fanek, jak potoczą się losy jej bohaterki.

Będą razem szczęśliwi w serialu? Czy to prawda, że się rozstaną? - dopytywała internautka pod udostępnioną przez Monikę Mielnicką fotografią.

Mielnicka nie zdradziła zbyt wiele, ale potwierdziła, że para nie będzie już nierozłączna, jak niegdyś.

Nie będą ze sobą 24 h na dobę - odpowiedziała młoda aktorka.

Lilka i Mateusz z "M jak miłość" - jak potoczą się ich losy po wakacjach?

Dalsze losy Lilki i Mateusza będzie można śledzić w jesiennych odcinkach "M jak miłość". Serial wróci na antenę TVP2 po wakacyjnej przerwie już we wrześniu. Pierwszy odcinek będzie można obejrzeć w poniedziałek, 7 września 2020 roku o godzinie 20.55 na TVP2.

Serial "M jak miłość" będzie emitowany dwa razy w tygodniu - w poniedziałki oraz we wtorki.

Zobacz także: Aktorzy "M jak miłość" - zobacz, jak zmieniali się przez 20 lat 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Party.pl