Zamknij

Lily James skrytykowana. Courtney Love ostro o serialu o Pameli Anderson

18.05.2021 12:55
Courtney Love
fot. Isabel Infantes/Press Association/East News

Lily James wcieli się w Pamelę Anderson w serialu "Pam & Tommy". Co jakiś czas udostępniane są fotografie, na których można zobaczyć aktorkę w charakteryzacji. Produkcja budzi skrajne emocje, a w obronie Pameli stanęła Courtney Love. Jakie są jej zarzuty? Zdradzamy poniżej.

Lily James skrytykowana. Courtney Love ostro o serialu o Pameli Anderson. Związek Pameli Anderson i Tommy'ego Lee był niezwykle burzliwy. Para pobrała się po kilku dniach znajomości, następnie cały świat był świadkiem ich kontrowersyjnego związku. Ma powstać serial, który opowie o skandalu, gdy światło dzienne ujrzała taśma przedstawiające intymne zbliżenia pary podczas ich miesiąca miodowego. W rolach głównych wystąpią Lily James oraz Sebastian Stan. Sama Pamela nie zamierza oglądać produkcji i odcina się od niej. Teraz w obronie koleżanki stanęła Courtney Love. Padły mocne słowa. Co powiedziała?

Zobacz także: Lily James w kostiumie ze "Słonecznego patrolu". Kolejne zdjęcie aktorki w roli Pameli Anderson

Lily James skrytykowana. Courtney Love ostro o serialu o Pameli Anderson

Pamela Anderson i Tommy Lee tworzyli jedną z najbardziej popularnych par lat 90. Aktualnie trwają prace na planie serialu, który ma przybliżyć historię ich miłości. W głównych bohaterów wcielą się Lily James i Sebastian Stan. Każde zdjęcie z planu budzi ogromne emocje internatów - głównie ze względu na uderzające podobieństwo Lily James do Pameli Anderson.

Co ciekawe, gwiazda "Słonecznego patrolu" nie jest zadowolona z tego, że powstaje serial na jej temat. Zapowiedziała, że zamierza się od tej produkcji odciąć. Popiera ją Courtney Love. Wokalistka wyznała, że nie podoba się jej wywlekanie takich intymnych szczegółów z życia jej przyjaciółki. Love zwróciła uwagę na to, że wydarzenie było traumatyczne dla Pameli.

To zniszczyło życie Pam. Całkowicie wpłynęło na nią i jej dzieci. Staraliśmy się to zignorować, ale to była katastrofa. Kradzież i udostępnianie tego materiału było formą napaści na tle seksualnym, czyż nie? [...] Moje serce jest teraz z Pammy. Wstydź się Lily James, kimkolwiek jesteś.

Courtney Love o serialu "Pam & Tommy"

"Pam & Tommy": kiedy premiera serialu o Pameli Anderson?

Na ten moment nie wyznaczono daty premiery serialu "Pam & Tommy". Serial jest na wczesnym etapie produkcji.

Zobacz także:  Która platforma streamingowa jest najpopularniejsza na świecie? Jednoznaczne wyniki nowych badań

RadioZET.pl/muzyka.interia.pl