Zamknij

Lily James w kostiumie ze "Słonecznego patrolu". Kolejne zdjęcie aktorki w roli Pameli Anderson

17.05.2021 15:37
Lily James
fot. Matrix Media Group/facetoface/Face to Face/REPORTER/EAST NEWS

Lily James wcieli się w Pamelę Anderson w serialu "Pam&Tommy", który opowie o burzliwej relacji aktorki z byłym mężem. Tommym Lee. Pojawiło się kolejne zdjęcie z planu. Tym razem Lily James pozuje w słynnym czerwonym kostiumie z serialu "Słoneczny patrol".

Lily James w kostiumie ze "Słonecznego patrolu". Kolejne zdjęcie aktorki w roli Pameli Anderson. Serial o życiu słynnej seksbomby budzi ogromne emocje. Ponoć aktorka nawet nie chce słyszeć o produkcji i nie popiera tego projektu. Natomiast Lily James, która wcieli się w Pamelę, zbiera same komplementy. Opublikowano zdjęcie James w czerwonym kostiumie kąpielowym, który można kojarzyć z serialu "Słoneczny patrol".

Zobacz także:  Pamela Anderson zareagowała na serial "Pam&Tommy". Nie jest zachwycona

Lily James w kostiumie ze "Słonecznego patrolu". Kolejne zdjęcie aktorki w roli Pameli Anderson [FOTO]

Lily James wcieli się w Pamelę Anderson w serialu "Pam&Tommy". Produkcja w dużej mierze opowie o aferze związanej z udostępnieniem kasety z intymnym nagraniem aktorki i jej męża, Tommy'ego Lee. Lily James wygląda na zadowoloną z nowego angażu. Co więcej, każde zdjęcie młodej aktorki spotyka się z dużym zainteresowaniem internautów. Tym razem można zobaczyć Lily James w czerwonym kostiumie, który jest inspirowany rolą Pameli Anderson w serialu "Słoneczny patrol".

"Pam&Tommy": kiedy premiera serialu o związku Pameli Anderson i Tommy'ego Lee?

Serial "Pam&Tommy" nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Na szczegóły przyjdzie nam jeszcze poczekać.

RadioZET.pl/Teleman.pl