Zamknij

Lily-Rose Depp w nowym serialu HBO. Twórcą Sam Levinson [OBSADA, PREMIERA]

01.10.2021 15:25
Lily Rose Depp
fot. Dylan Travis/ABACA/Abaca/East News

Lily-Rose Depp została gwiazdą nowego serialu HBO. Twórcą produkcji jest Sam Levinson, autor głośnej "Euforii". Co już wiadomo o produkcji i kto jeszcze się w niej pojawi? Podajemy szczegóły.

Lily-Rose Depp w nowym serialu HBO. Twórcą Sam Levinson, autor słynnej "Euforii" z Zendayą w roli głównej. W nowym serialu zobaczymy natomiast córkę Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis. Co już wiadomo o serialu "The Idol"?

Zobacz także:  Weekend 2-3 października - co obejrzeć w kinie i na VOD: Netflix, HBO GO, Apple TV+ i innych?

Lily-Rose Depp w nowym serialu HBO. Twórcą Sam Levinson [OBSADA, PREMIERA]

Lily-Rose Depp została gwiazdą nowego serialu Sama Levinsona, czyli twórcy "Euforii". Aktorkę zobaczymy w nowej produkcji reżysera o tytule "The Idol".  Na temat nowego serialu wiadomo niewiele. Ma się on pojawić na antenie HBO. Będzie to historia młodej piosenkarki (w tej roli Depp), która nawiąże romans ze starszym właścicielem klubu w Los Angeles. Niestety, okaże się, że skrywa on mroczny sekret.

We wspomnianego mężczyznę wcieli się Abel Tesfaye, znany szerszej publiczności jako wokalista o pseudonimie The Weeknd. Na ten moment nie podano, kto będzie im towarzyszył.

"The Idol": kiedy premiera serialu na HBO?

"The Idol" nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Na ten moment nie podano, kiedy serial z Lily-Rose Depp trafi na HBO i HBO GO.

Zobacz także:  Najlepsze dokumenty na HBO GO. 7 filmów i seriali, które warto obejrzeć [ZDJĘCIA]

RadioZET.plElle.pl