Zamknij

Danny DeVito jako diabeł w serialu komediowym o nastoletniej Antychrystce

12.05.2021 11:58
Danny DeVito
fot. Invision/Invision/East News

Danny DeVito i Aubrey Plaza użyczą głosów głównym bohaterom nowego serialu animowanego "Little Demons". O czym będzie nadchodząca produkcja?

Stacja FXX dała zielone światło na realizację serialu komediowego "Little Demons". Wystąpią w nim Danny DeVito i Aubrey Plaza. Wcielą się w rodziców młodej Antychrystki.

"Little Demons" - Danny DeVito i Aubrey Plaza w nowym serialu komediowym

Z roku na rok coraz popularniejsze stają się seriale animowane dla dorosłych widzów. Mowa o takich produkcjach jak "South Park", "Family Guy", "BoJack Horseman" czy "Rick i Morty". Niedługo dołączy do nich "Little Demons".

Jak podaje portal CBR, przedstawiciele stacji FXX postanowili powołać do życia zapowiedziany jakiś czas temu serial z Dannym DeVito i Aubrey Plazą. "Little Demons" będzie animowanym serialem komediowym, w którym DeVito użyczy głosu samemu Szatanowi. Diabeł wda się w romans ze śmiertelniczką graną przez Aubrey Plazę, a owocem ich namiętności będzie nastolatka o apokaliptycznym przeznaczeniu. W roli córki szatna usłyszymy Lucy DeVito - prawdziwą córkę Danny'ego DeVito. Za "Little Demons" odpowiedzą Darcy Fowler, Seth Kirschner i Kieran Valla oraz wymienieni aktorzy wraz z Jake'em DeVito, a także znany z "Ricka i Morty'ego" Danem Harmonem.

Powstający serial skomentował Nick Grad odpowiedzialny za oryginalne produkcje w FX Entertainment.

"Little Demons" to nowa, przezabawna animowana komedia grozy z udziałem Danny'ego DeVito, Aubrey Plazy, Lucy DeVito i wielu innych wielkich talentów. Twórcy - Darcy Fowler, Seth Kirschner i Kieran Valla połączyli siły z Dannym, Aubrey, Danem Harmonem, Jake'em i Lucy DeVito oraz wytwórnią ShadowMachine, którzy będą producentami wykonawczy tej wyjątkowej nowej serii FXX.

W sieci pojawił się oficjalny opis fabuły nadchodzącego serialu.

Trzynaście lat po zapłodnieniu przez diabła (Danny DeVito), niezaangażowana matka (Aubrey Plaza) i jej córka Antychrystka (Lucy DeVito) próbują prowadzić normalne życie w Delaware. Ich próby są jednak nieustannie udaremniane przez potworne siły, w tym samego Szatana, który domaga się opieki nad duszą swojej córki.

Zapowiada się więc piekielnie śmieszny tytuł.

"Little Demons" - kiedy premiera?

Na razie przedstawiciele FXX nie zdradzili, kiedy możemy spodziewać się premiery pierwszego odcinka "Little Demons". Nie przedstawiono też pozostałych członków obsady serialu. Miłośnikom animowanych komedii pozostaje więc czekać na dalsze informacje na temat nadchodzącej produkcji.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/CBR/FXX