Zamknij

Locke & Key: Netflix potwierdza powstanie 2. sezonu serialu

Roksana Orlicka
31.03.2020 16:20
Locke & Key Netflix potwierdza powstanie 2. sezonu serialu
fot. Instagram/@lockeandkeynetflix

"Locke & Key" to jedna z nowszych produkcji Netflixa, która skradła serca widzów. Netflix potwierdza, że powstanie 2. sezon serialu "Locke & Key". Wiemy, kiedy można się spodziewać nowych odcinków.

Locke & Key: Netflix potwierdza powstanie 2. sezonu serialu. To dobra wiadomość dla wszystkich osób, które oczarowała nowa produkcja Netflixa. Wiemy, kiedy pojawią się nowe odcinki "Locke & Key"? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: Netflix: te seriale nie doczekają się kontynuacji. Których tytułów nie zobaczymy już na platformie?

Locke & Key: Netflix potwierdza powstanie 2. sezonu serialu

"Locke & Key" to jedna z nowych produkcji Netflixa. Serial został ciepło przyjęty przez widzów, dlatego szybko pojawiła się wiadomość, że powstanie 2. sezon. O czym opowiada historia? Fabuła "Locke & Key" jest oparta na kultowej serii komiksów. 

To opowieść o rodzeństwie Locke'ów. Wraz z matką przeprowadzają się do nowego domu znanego jako Key House. Okazuje się, że budynek jest pełen magicznych kluczy. Dzieci szybko zauważają, że mogą one być powiązane ze śmiercią ich ojca. Zaczynają poznawać różne klucze i ich unikalne właściwości, ale budzą przy tym tajemniczego demona.

Ogromnie cieszymy się, że razem z cudownymi partnerami możemy kontynuować przygodę z serialem Locke & Key. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie ze strony Netflix, zwłaszcza biorąc pod uwagę trudne okoliczności, w których się znajdujemy. Już teraz chcielibyśmy otworzyć przed Wami nowy rozdział tej historii - informują porudecnci, Carlton Cuse i Meredith Averill.

W 1. sezonie serialu "Locke & Key" wystąpili: Darby Stanchfield, Connor Jessup, Emilia Jones, Jackson Robert Scott, Laysla De Oliveira, Aaron Ashmore, Petrice Jones i Griffin Gluck.

Zagłosuj

Czekasz na 2. sezon serialu "Locke & Key"?

Liczba głosów:

Na razie nie podano premiery 2. sezonu serialu "Locke & Key". Przypominamy, że pierwsza część zadebiutowała na platformie Netflix w lutym 2020 roku.

RadioZET.pl/Materiały prasowe Netflix/RO