Zamknij

"Locke & Key 2" z pełnym zwiastunem. Kiedy premiera na Netflix? [WIDEO]

06.10.2021 18:00
"Locke & Key 2" z pełnym zwiastunem. Kiedy premiera na Netflix? [WIDEO]
fot. AMANDA MATLOVICH/NETFLIX

Netflix pokazał wreszcie pełny zwiastun 2. sezonu "Locke & Key". Wygląda na to, że życie głównych bohaterów jeszcze bardziej się skomplikuje, a twórcy zadbali o odpowiedni poziom grozy. Szykuje się idealny seans halloweenowy?

"Locke & Key" to młodzieżowa produkcja Netflixa ze styku fantastyki i quasi horroru, która swojego czasu zrobiła furorę w bibliotece serwisu. Teraz powraca, by jeszcze bardziej namieszać w głowach odbiorców i - jak wskazuje zwiastun - nieco ich przestraszyć.

"Locke & Key 2": pełny zwiastun serialu Netflixa

Pierwszy sezon "Locke & Key" nakreślił nam losy rodzeństwa Locke'ów, którzy po śmierci ojca przenoszą się wraz z matką do jego rodzinnej posiadłości. Nie wiedzą jednak, że dom skrywa wiele mrocznych tajemnic. Jest on bowiem siedliskiem magicznych kluczy, których użycie może mieć katastrofalne konsekwencje.

W drugiej serii ujrzymy pokłosie wydarzeń z poprzednika i zobaczymy, jak bohaterowie poradzą sobie z rolą Strażników Kluczy. Zwiastun sugeruje również większą rolę ich matki, a także znacznie więcej horroru. Cóż, w końcu coś musimy oglądać w tegoroczne Halloween.

"Locke & Key 2": kiedy premiera na Netflix?

2. sezon "Locke & Key" zawita w bibliotece Netflixa już 22 października 2021 roku. W rolach głównych występują Darby Stanchfield, Jackson Robert Scott, Connor Jessup, Emilia Jones, Bill Heck, Laysla De Oliveira, Thomas Mitchell Barnet, Griffin Gluck oraz Coby Bird.

RadioZET.pl/Netflix