Zamknij
Netflix pokazał pierwsze zdjęcia z 2. sezonu "Locke & Key". Kiedy premiera? [FOTO]
7 Zobacz galerię
fot. AMANDA MATLOVICH/NETFLIX

"Locke & Key" powraca! W sieci ukazały się pierwsze fotosy promujące 2. sezon. Co przedstawiają i czy zdradzają coś z fabuły? Poznaliśmy też przybliżoną datę premiery.

"Locke & Key" to popularny serial Netflixa ze styku fantasy i horroru, będący jednocześnie adaptacją komiksu autorstwa Joego Hilla. Produkcja już wkrótce powróci z nowymi odcinkami, a tymczasem otrzymaliśmy pierwsze zdjęcia promocyjne i przybliżoną datę debiutu.

Zobacz także

"Locke & Key" - pierwsze zdjęcia z 2. sezonu

Serial opowiada historię trójki rodzeństwa Locke'ów, których ojciec ginie w tajemniczych okolicznościach. Wraz z matką wprowadzają się zatem do jego rodzinnego domu, który kryje wiele mrocznych tajemnic. Okazuje się, że jest siedliskiem magicznych kluczy, które przejawiają wyjątkowe właściwości. To wiąże się jednak z ogromną ceną.

W drugim sezonie "Locke & Key" zobaczymy, jak główni bohaterowie usiłują oswoić się z rolą Strażników Kluczy, podczas gdy stawka będzie jeszcze większa, niż dotychczas. Pierwsze zdjęcia promujące nową serię znajdziecie w naszej galerii.

"Locke & Key 2" - kiedy premiera?

W rolach głównych występują Darby Stanchfield, Jackson Robert Scott, Connor Jessup, Emilia Jones, Bill Heck, Laysla De Oliveira, Thomas Mitchell Barnet, Griffin Gluck oraz Coby Bird. Netflix nie ogłosił jeszcze dokładnej daty premiery 2. sezonu "Locke & Key". Wiemy jednak, że nowe odcinki zawitają w bibliotece platformy w październiku 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Netflix