Zamknij

"Loki" Marvela oficjalnie z 2. sezonem. Kiedy premiera?

14.07.2021 14:27
Loki Marvela oficjalnie z 2. sezonem. Kiedy premiera?
fot. EAST NEWS

"Loki" to uwielbiany przez widzów serial Marvel Studios. Potwierdzono właśnie, że Tom Hiddleston powróci jako Bóg Podstępu w kolejnym sezonie. Kiedy premiera 2. sezonu serialu "Loki" i co o nim wiemy?

Loki Laufeyson (lub jak kto woli Odinson) to jedna z najbardziej ikonicznych postaci Kinowego Uniwersum Marvela. Złoczyńca, który skończył jako (anty)bohater, zaskarbił sobie serca widzów na całym świecie. Do tego stopnia, że otrzymał własny serial, który zadebiutował na platformie Disney +, a że Lokiego nigdy mało - oficjalnie potwierdzono, że serial powróci z kolejnym sezonem.

"Loki" - powstanie 2. sezon serialu Marvela

"Loki" to jeden z flagowych seriali marvelowskiego segmentu Disney +. Akcja serialu rozgrywa się po wydarzeniach z "Avengers: Endgame", kiedy to Loki zwiał z Tesseractem, tworząc nową linię czasową. 

Pogłoski o tym, jakoby "Loki" miał się doczekać kolejnego sezonu, krążyły po sieci od dawna. Teraz jednak otrzymaliśmy potwierdzenie. Wszystko za sprawą "sceny po napisach" finałowego odcinka, który zadebiutował 14 lipca 2021 roku. Widzom ukazała się wówczas pieczątka TVA informująca, że "Loki" powróci z 2. sezonem.

"Loki" - kiedy premiera 2. sezonu?

Dokładna data premiery nie jest obecnie znana. Spekuluje się jednak, że nowe odcinki "Lokiego" zadebiutują na Disney + najwcześniej w 2022 roku.

QUIZ: jak dobrze znasz filmy Marvela?
Rozwiąż quiz

QUIZ: jak dobrze znasz filmy Marvela?

QUIZ: jak dobrze znasz filmy Marvela?

W którym filmie po raz pierwszy pojawił się Thanos?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.