Zamknij

"Loki": Tom Hiddleston na pierwszym plakacie. Kiedy premiera serialu Marvela?

19.03.2021 15:37
"Loki": Tom Hiddleston na pierwszym plakacie. Kiedy premiera serialu Marvela?
fot. Chuck Zlotnick /? Marvel / ? Walt Disney Studios Motion Pictures /Courtesy Everett Collection/ East News

"Loki" już wkrótce uraczy nas swoją obecnością, a tymczasem Marvel Studios zaprezentowało pierwszy plakat promujący serial. Kiedy premiera "Lokiego" na Disney + i co wiemy o fabule?

"Loki" to jedna z najbardziej wyczekiwanych serialowych premier tego roku. Tom Hiddleston powróci jako podstępny Loki Odinson (lub jak kto woli Laufeyson), by bawić nas swoimi intrygami przez 6 tygodni z rzędu. Z okazji światowej premiery serialu "Falcon i Zimowy Żołnierz", Marvel Studios zaprezentowało pierwszy plakat "Lokiego".

"Loki" - Tom Hiddleston na pierwszym plakacie

Pierwszy oficjalny plakat, promujący serial "Loki", prezentuje się następująco:

Akcja "Lokiego" rozgrywać się będzie w bliżej nieokreślonym czasie po "Avengers: Endgame". Dowiemy się co spotkało Boga Podstępu po tym, jak uciekł z Tesseractem. Jak zapewnia opis fabuły, brat Thora będzie przemierzał wiele alternatywnych wszechświatów, czym zwróci na siebie uwagę niejakiej agencji Time Variance Authority.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

"Loki" - kiedy premiera na Disney +?

"Loki" zawita na platformie Disney + 11 czerwca 2021 roku. Pierwszy sezon liczył będzie 6 godzinnych odcinków i już dziś wiemy, że serial powróci z 2. sezonem.

W roli głównej powróci uwielbiany przez widzów Tom Hiddleston, a na ekranie towarzyszyć mu będą między innymi Owen Wilson, Sasha Lane, Gugu Mbatha-Raw, Richard E. Grant oraz Sophia Di Martino, która wcieli się w żeńską wersję Lokiego.