Zamknij

"Loki": premiera serialu opóźniona. Kiedy zobaczymy nowy serial Marvela?

25.02.2021 10:11
"Loki": premiera serialu opóźniona. Kiedy zobaczymy nowy serial Marvela?
fot. MARVEL STUDIOS/WALT DISNEY PICTURES / Album/EAST NEWS

"Loki" to jeden z głośnych seriali Marvela powstających na potrzeby platformy Disney +. Twórcy ujawnili właśnie dokładną datę premiery. Niestety, jest ona późniejsza niż zakładano. Kiedy odbędzie się premiera serialu "Loki"?

"Loki" to jedna z najgłośniejszych serialowych premier tego roku. Trzeci z klei serial  Marvel Studios debiutujący na  Disney + (po "WandaVision" i "Falcon i Zimowy Żołnierz") cieszy się dużą popularnością, a rzesze fanów na całym świecie czekają aż zadebiutuje na ekranach. Niestety, przyjdzie im poczekać nieco dłużej niż przewidywano. 

"Loki" - kiedy premiera serialu Marvela?

Zgodnie z najnowszym ogłoszeniem, premiera serialu "Loki" odbędzie się 11 czerwca 2021 roku. To o miesiąc później, niż pierwotnie zakładano. W roli głównej powróci uwielbiany przez widzów Tom Hiddleston, a na ekranie towarzyszyć mu będą między innymi Owen Wilson, Sasha Lane, Gugu Mbatha-Raw, Richard E. Grant oraz Sophia Di Martino, która wcieli się w żeńską wersję Lokiego.

Akcja serialu "Loki" ma rozgrywać się po wydarzeniach z "Avengers: Endgame" i ujawnić, co stało się z tytułowym (anty)bohaterem po tym, jak zwiał z Tesseractem. Bóg kłamstwa i podstępu będzie przemierzał wiele alternatywnych wszechświatów, co zwróci uwagę agencji Time Variance Authority. "Loki" liczyć będzie 6 godzinnych odcinków i już dziś wiemy, że powróci do nas z 2. sezonem.