Zamknij

Czas chwały Lokiego w najnowszej zapowiedzi serialu Marvela z Tomem Hiddlestonem

24.05.2021 10:47
Loki - Tom Hiddleston - plakat serialu Marvela
fot. Capital Pictures/East News

Platforma Disney+ zaprezentowała nowy teaser serialu Marvela "Loki". Co czeka granego przez Toma Hiddlestona antybohatera?

Serial "Loki" już niedługo trafi na platformę Disney+. Z tego powodu pojawiła się kolejna zapowiedź produkcji Marvela z Tomem Hiddlestonem w tytułowej roli. Jak się prezentuje?

"Loki" - nowy teaser serialu Marvela z Tomem Hiddlestonem

Chociaż znany i lubiany Loki został zamordowany przez Thanosa w "Avengers: Infinity War", postać powróciła w "Avengers: Endgame". Co prawda nie jest to ten sam Loki, tylko wersja Asgardczyka z przeszłości, której za pomocą jednego z Kamieni Nieskończoności udało się uciec, tym samym zaburzając kontinuum czasoprzestrzenne.

W nadchodzącym serialu Disney+ Loki zostanie więźniem temporalnej agencji TVA, która zajmuje się wszelkimi nieścisłościami czasowymi. Brat Thora będzie musiał odkupić swoje winy, pracując dla agenta Mobiusa M. Mobiusa, w którego wcielił się Owen Wilson.

W nowym teaserze po raz kolejny skupiono się na relacji, która będzie łączyć Lokiego z agentem Mobiusem. Wygląda na to, że arogancki i pewny siebie bóg psot, który nadal jest tą samą złowieszczą postacią, co w pierwszej części "Avengers", będzie musiał odnaleźć w sobie heroizm, który wykrzesał w filmie "Thor: Ragnarok".

"Loki" - kiedy premiera serialu Marvela?

Oprócz Hiddlestona i Wilsona, w serialu "Loki" wystąpili Gugu Mbatha-Raw, Sophia Di Martino, Wunmi Mosaku i Richard E. Grant. Reżyserką produkcji jest Kate Herron. Za scenariusz odpowiada natomiast Michael Waldron. Serial będzie dostępny na platformie Disney+, która wciąż nie doczekała się startu w Polsce. Premiera została zaplanowana na 9 czerwca 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku

RadioZET.pl/YouTube/Marvel Studios