Zamknij

„Love, Victor“ – zwiastun 2. sezonu spin-offu filmu „Twój Simon“ [WIDEO]

24.05.2021 19:56
Twój Simon - kadr z filmu
fot. 0000003/Reporter/East News

„Love, Victor“ to młodzieżowy serial platformy Hulu, nawiązujący bezpośrednio do kinowego hitu „Twój Simon“. Właśnie pojawił się zwiastun nowych odcinków. Kiedy premiéra?

„Love, Victor“ to ciepły i humorystyczny serial młodzieżowy, dystrybuowany przez amerykańską platformę Hulu. Produkcja, która jest spin-offem, czyli tzw. serialem-odnogą od świetnie przyjętego hitu kinowego „Twój Simon“ (2017), była zbyt odważna dla platformy Disney+, dla której pierwotnie powstała. Opowieść o młodym Victorze, który zakochuje się w swoim koledze ze szkoły, okazała się jednak strzałem w dziesiątkę dla widzów platformy Hulu, zaskarbiając sobie rzeszę wiernych fanów, uradowanych bezpretensjonalnością oraz lekkością serialu.

Produkcja po raz pierwszy została wyemitowana latem 2020 roku, a już za kilka tygodni otrzymamy sezon 2. Właśnie pojawił się pierwszy zwiastun.

„Love, Victor” – sezon 2 – zwiastun

Materiał promujący nowe odcinki prezentuje się następująco:

„Love, Victor” – sezon 2 – obsada i ekipa

Showrunnerami i głównymi scenarzystami serialu są: Isaac Aptaker & Elizabeth Berger, czyli duetu który stoi za sukcesem „Twojego Simona” na podstawie bestsellerowej powieści Becky Albitrelli. Na ekranie zobaczymy ponownie: Michael Cimino, Rachel Hilson, Anthony Turpel, Bebe Wood, Mason Gooding, George Sear, Isabella Ferreira, Mateo Fernandez, James Martinez oraz Ana Ortiz

Możliwym jest, że podobnie jak w pierwszym sezonie do swoich ról powrócą, znani z filmu, Nick Robinson i Keiynan Lonsdale, jednak ich udział będzie raczej niespodzianką dla fanów, aniżeli wcześniej zapowiedzianą wizytą.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Love, Victor” – sezon 2 – kiedy premiera? 

Premiera nowych odcinków na amerykańskiej platformie odbędzie się już 11 czerwca. Chwilowo nie wiadomo czy i kiedy serial zawita w Polsce. Istnieje jednak pewne prawdopodobieństwo, że HBO GO mogłoby zainteresować się produkcją tak jak w wypadku innego hitu Hulu (tym razem w koprodukcji z BBC), czyli serialem „Normalni ludzie”. Jak jednak będzie w rzeczywistości – czas pokaże.

Czytaj także: Czas chwały Lokiego w najnowszej zapowiedzi serialu Marvela z Tomem Hiddlestonem