Zamknij

Lucyfer: premiera finałowego sezonu przesunięta? Co dalej z serialem?

Roksana Orlicka
02.04.2020 16:58
5 sezon Lucyfera pojawi się z opóźnieniem
fot. Instagram/@lucifernetflix

"Lucyfer" to popularny serial, który można oglądać między innymi na Netflixie. Okazuje się, że to kolejna produkcja zagrożona przez pandemię koronawirusa. Kiedy 5. sezon pojawi się na Netflixie?

Lucyfer: premiera finałowego sezonu przesunięta? Co dalej z serialem? Pytają fani produkcji. Wiadomo już, że 5. sezon "Lucyfera" pojawi się na Netflixie z dużym opóźnieniem. Kiedy można się spodziewać nowych epizodów?

Zobacz także: Dom z papieru: 4. sezon serialu Netflixa już w kwietniu. Co się w nim wydarzy?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Lucyfer: kiedy 5. sezon pojawi się na Netflixie?

"Lucyfer" to serial, który przedstawia historię diabła. Pojawia się ona ziemi pod postacią mężczyzny, by siać spustoszenie. Produkcja cieszy się niesłabnącą popularnością. Pierwszy sezon miał premierę w 2016 roku i od tego czasu powstały cztery serie. Jakiś czas temu producenci potwierdzili, że powstanie piąty sezon. Miał on trafić na ekrany w czerwcu 2020 roku, ale już teraz wiadomo, że na pewno nie pojawi się w zapowiadanym terminie. 

5. sezon "Lucyfera" będzie tym ostatnim. Na całą serię złoży się 16 odcinków. Prace na planie "Lucyfera" zostały zawieszone ze względu na pandemię koronawirusa. Nieoficjalnie mówi się, że 5. sezon pojawi się dopiero w 2021 roku, jednak producenci nie potwierdzają tej informacji.

Zobacz także: Netflix: czy serial "Mesjasz" został anulowany przez protesty katolików?

Zagłosuj

Czekasz na nowy sezon "Lucyfera"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/RO