Zamknij

Lucyfer: 6. sezon serialu jednak powstanie? Pojawiły się nowe informacje

Roksana Orlicka
01.06.2020 14:33
Lucyfer pojawi się 6 sezon popularnego serialu?
fot. Instagram/Materiały promujące serial Lucyfer

"Lucyfer" miał się zakończyć na 5. sezonie, jednak w sieci pojawiły się informacje, że być może jest planowany kolejny sezon. Czy lubiany serial doczeka się kontynuacji? Zdradzamy, co wiemy.

Lucyfer: 6. sezon serialu jednak powstanie? Dyskusja wokół ostatniego sezonu serialu "Lucyfer" nie cichnie. Od miesięcy mówi się o tym, że cała historia zakończy się na 5. części. Do tego wciąż nie wiemy, kiedy nowy sezon miałby się pojawić. Fani produkcji nie przestają naciskać i proszą o kolejne odcinki. A teraz jeszcze pojawiła się w sieci wiadomość, że może się pojawić 6. sezon "Lucyfera".

Jaka jest prawda? Czy "Lucyfer" będzie jednak kontynuowany? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: Dark: pojawiła się zapowiedź 3. sezonu serialu Netflixa i data jego premiery 

Lucyfer: 6. sezon serialu jednak powstanie?

Fani serialu "Lucyfer" znów mają nadzieję, że powstaną nowe odcinki serialu. Portal TVline donosi, że Netflix i Warner Bros. poprowadzą rozmowy na temat kontynuacji "Lucyfera". Niestety, nie jest to potwierdzona wiadomość i równie dobrze może się okazać plotką. 

Przypominamy, że wcześniej donoszono, że udziału w projekcie nie chce wziąć Tom Ellis, czyli odtwórca głównej roli. TVline informuje jednak, że aktor miał się dogadać z producentami. 

Netflix i Warner Bros. na razie nie komentują sytuacji. Przypominamy, że nie podano jeszcze daty premiery 5. sezonu serialu "Lucyfer". Mówi się jednak, że pojawi się on na Netflixie jeszcze w 2020 roku.

Zobacz także: Netflix dla dorosłych. W tych serialach nie brakuje pikantnych scen i wulgaryzmów [TOP 5] 

Zagłosuj

Uważasz, że powinien powstać 6. sezon serialu "Lucyfer"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/naekranie.pl/RO