Zamknij

Lucyfer: 6. sezon zagrożony? Tom Ellis nie jest zachwycony warunkami producentów

Roksana Orlicka
21.04.2020 15:58
Czy powstanie 6 sezon serialu Lucyfer
fot. Instagram/@lucifernetflix

"Lucyfer" to jeden z najpopularniejszych seriali telewizyjnych. Okazuje się, że najnowszy sezon jest zagrożony. Warunkami umowy nie jest zadowolony odtwórca głównej roli, czyli Tom Ellis.

Lucyfer: 6. sezon zagrożony? To zła wiadomość dla wszystkich fanów serialu. Zagraniczne media donoszą, że Tom Ellis nie jest zachwycony warunkami producentów. Co dalej z popularną produkcją? 

Zobacz także: Mrs. America: serial z ważnym przesłaniem. Gdzie można go zobaczyć i o czym opowiada?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

Lucyfer: 6. sezon serialu zagrożony? Tom Ellis nie jest zachwycony warunkami umowy

"Lucyfer" to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Jeszcze nie wiemy, kiedy pojawi się 5. sezon serialu, a już teraz pojawiły się spekulacje o ewentualnej kolejnej serii. Przypominamy, że od miesięcy mówi, że 5. sezon serialu będzie tym ostatnim. Producenci nie spodziewali się jednak, że "Lucyfer" będzie tak chętnie oglądany przez subskrybentów Netflixa, stąd plotki o rzekomej kontynuacji.

Serwis TVLine podaje, że aktorzy chętnie podpisali umowy, ale nie Tom Ellis, czyli odtwórca tytułowej roli. Podobno gwiazdor ma zastrzeżenia do warunków i oczekuje większych zarobków. Fani uważają, że bez jego postaci kolejny sezon nie powstanie. Na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji ze strony producentów i Warner Bros. Television.

Zobacz także: Hollywood: nowy serial Netflixa już niedługo na platformie. Jest oficjalna zapowiedź

Zagłosuj

Powinien powstać 6. sezon serialu "Lucyfer"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/RO