Zamknij

"Lucyfer": Finał 6. sezonu to najdroższy odcinek serialu. Czego się spodziewać?

08.06.2021 15:32
Lucyfer
fot. John P. Fleenor/Netflix

"Lucyfer" to jeden z najpopularniejszych i najchętniej oglądanych seriali ostatnich lat. Niedawno premierę miały nowe odcinki drugiej części 5. sezonu serialu. Okazuje się, że nadchodząca seria przegoni pod wieloma względami poprzednie epizody. Finał 6. sezonu ma być najdroższym odcinkiem w historii serialu.

"Lucyfer" jest obecnie jednym z najgorętszych tytułów, jeśli chodzi o seriale. 6. sezon produkcji budzi ogromne emocje, chociaż data jego premiery nie została jeszcze wyznaczona. Wiadomo już jednak, że finał 6. serii będzie najdroższym epizodem w historii serialu. Czego się spodziewać?

Zobacz także:  Co jest popularne na Netflixie? Jeden serial zdominował zestawienie [TOP 10]

"Lucyfer": Finał 6. sezonu to najdroższy odcinek serialu. Czego się spodziewać?

6. sezon "Lucyfera" ma zamknąć historię o losach niesfornego Diabła. Nic dziwnego, że fani produkcji liczą na mocne zakończenie. Twórcy serialu zdają sobie z tego sprawę i już teraz zapowiadają, że finał 6. sezonu będzie widowiskowy. Showrunnerka produkcji, Ilda Modorovich, zdradziła, że wątki będą kręcić się głównie wokół relacji Lucyfera i Chloe.

Znaleźliśmy wątek, ostatni rozdział historii, który powinniśmy poruszyć. Dotyczy on Lucyfera i Chloe. Wszyscy tam byliśmy. Kiedy jesteś w związku nie zawsze oznacza to happy end. Pojawiają się problemy, przeszkody i rzeczy, z którymi trzeba się zmierzyć i to ma wpływ na związek.

Ilda Modrovich

Co więcej, 6. sezon ma być bardziej kameralny, co poniekąd narzuciła pandemia koronawirusa i ograniczone możliwości, jeśli chodzi o pracę na planie. Modorovich wyznała też, że twórcy nie będą oszczędzać na ostatnim odcinku.

"Lucyfer": kiedy 6. sezon serialu?

6. sezon serialu "Lucyfer" nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. Sezon będzie się składać z 10. epizodów.

Zobacz także:  Netflix wprowadza nowy system weryfikacji. Dzielenie konta będzie trudniejsze

RadioZET.pl/naekranie.pl