Zamknij
Netflix pokazał galerię zdjęć promujących 6. sezon "Lucyfera". Co zdradzają z fabuły? [FOTO]
10 Zobacz galerię
fot. JOHN P. FLEENOR/NETFLIX

"Lucyfer" nadciąga, by pokazać nam zakończenie historii, którą śledziliśmy od pięciu sezonów. Co przygotowali dla nas twórcy? Zobaczcie pierwsze zdjęcia.

"Lucyfer" zmierza ku końcowi, a już za kilka tygodni ujrzymy zwieńczenie losów Morningstara i jego ukochanej Chloe Decker. Zanim to jednak nastąpi Netflix ani na chwilę nie pozwoli nam zapomnieć o Lucku. Kampania marketingowa ruszyła pełną parą (oficjalny zwiastun jest już tylko kwestią czasu), a w sieci ukazały się zdjęcia z nadchodzących odcinków

"Lucyfer": Netflix pokazał galerię zdjęć promujących 6. sezon

Sezon 5B był prawdziwym emocjonalnym rollercosterem. Pojawienie się Boga, wojna między braćmi, bolesne pożegnanie jednego z bohaterów i końcowy twist fabularny - sezon 6. będzie pokłosiem wszystkich tych wydarzeń. Co w nim zobaczymy? Najnowsze zdjęcia zdradzają co nieco z fabuły.

Na promocyjnych fotosach (które znajdziecie w naszej galerii załączonej u góry artykułu) widzimy przede wszystkim powrót zagadek kryminalnych, dalszy ciąg romansu Maze i Ewy, śpiewającego Lucyfera (czyżby szykował się kolejny odcinek musicalowy?), a także... Dana Espinozę. Nieodżałowany bohater powróci jednak do życia, czy twórcy zwyczajnie nas podpuszczają, a zdjęcie pochodzi jedynie ze sceny retrospektywnej? Przekonamy się.

Zobacz także

"Lucyfer" powróci z 6. i zarazem już ostatnim sezonem 10 września 2021 roku. Na serię złoży się 10 odcinków, w których wystąpili Tom Ellis jako Lucyfer, Lauren German jako Chloe, Aimee Garcia jako Ella, Rachael Harris jako Linda, DB Woodside jako Amenadiel, Lesley-Ann Brandt jako Mazikeen, a także Kevin Alejandro w roli Dana.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Netflix