Zamknij

Tom Ellis pokazał pierwsze zdjęcie z 6. sezonu "Lucyfera". Co przedstawia? [FOTO]

23.07.2021 15:39
Tom Ellis pokazał pierwsze zdjęcie z 6. sezonu "Lucyfera". Co przedstawia? [FOTO]
fot. JOHN P. FLEENOR/NETFLIX

"Lucyfer" powróci do nas z kolejną porcją rodzinnego dramatu i kryminalnych zagadek. W sieci ukazało się pierwsze zdjęcie promujące 6. sezon.

"Lucyfer" to niezwykle popularny serial kryminalny traktujący o perypetiach tytułowego władcy Piekła. Produkcja odratowana przez Netflixa doczekała się dotąd pięciu sezonów i wróci z jeszcze jednym, finałowym. Co w nim zobaczymy? To na razie owiane jest tajemnicą, jednak odtwórca głównej roli zaprezentował pierwsze zdjęcie promujące 6. serię.

"Lucyfer": Tom Ellis pokazał pierwsze zdjęcie z 6. sezonu

Finał sezonu 5B obfitował w wiele zaskakujących i poruszających momentów. Jeden z kluczowych bohaterów pożegnał się z życiem, a konflikt na linii Lucek-Michał przyniósł nam szokujący twist fabularny. Przed nami zwieńczenie całej historii, na które jednak przyjdzie nam trochę poczekać.

By umilić czas oczekiwania, Tom Ellis opublikował na Instagramie pierwsze zdjęcie z 6. sezonu. Fotografia nie zdradza wiele z fabuły. Widzimy na niej bowiem Lucyfera opierającego się o samochód i ewidentnie oczekującego czyjegoś przybycia.

"Lucyfer": kiedy premiera 6. sezonu?

Na obecną chwilę nie ujawniono dokładnej daty premiery 6. sezonu "Lucyfera". Wiemy jedynie, że nadchodząca seria złoży się z dziesięciu epizodów i nie ma szans na powstanie kolejnych odcinków.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.