Zamknij

"Lucyfer": córka Toma Ellisa wystąpiła w nowym sezonie. Kiedy można ją zobaczyć?

10.06.2021 14:29
Lucyfer
fot. John P. Fleenor/Netflix

"Lucyfer" jest obecnie jednym z najpopularniejszych seriali. Produkcja jest dostępna na Netflixie. Niedawno premierę miała druga część 5. sezonu serialu. W jednym z odcinków pojawiła się nastoletnia córka Toma Ellisa. W którym epizodzie można ją zobaczyć?

"Lucyfer": córka Toma Ellisa wystąpiła w nowym sezonie. To ciekawostka dla fanów popularnego serialu. 28 maja na Netflixie pojawiła się druga część 5. sezonu serialu. W jednym z odcinków można zobaczyć ukochaną córkę odtwórcy głównej roli, czyli Toma Ellisa. W którym epizodzie zobaczymy 16-letnią Norę?

Zobacz także:  "Lucyfer": Finał 6. sezonu to najdroższy odcinek serialu. Czego się spodziewać?

"Lucyfer": córka Toma Ellisa wystąpiła w nowym sezonie. Kiedy można ją zobaczyć?

"Lucyfer" jest obecnie jednym z najpopularniejszych seriali na Netflixie. Nic dziwnego, widzowie otrzymali nowe odcinki, na których premierę czekali przez wiele miesięcy. Okazuje się, że w serialu gościnnie pojawiła się Nora, czyli 16-letnia córka Toma Ellisa. Aktor jest ojcem trzech dziewczynek: Nory (16), Florence (13) i Marnie (9). Najstarsza pociecha amerykańskiego gwiazdora pojawiła się w 15. odcinku sezonu 5B, który ma tytuł "Czy to naprawdę tak się skończy?"

Jak podaje portal naekranie.pl - Nora pojawia się podczas pogrzebu Daniela Spinozy w 56. minucie odcinka. Na ten moment nie jest pewne, czy Nora chce pójść w ślady ojca. Nastolatka przyszła na świat w 2005 roku. Jej matką jest walijska aktorka, Estelle Morgan.

"Lucyfer": Gdzie oglądać serial?

Serial "Lucyfer" jest dostępny do obejrzenia na Netflixie. Można tam znaleźć wszystkie dotychczasowe odcinki.

Zobacz także:  "Lucyfer", sezon 6 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie szósty sezon? [DATA]

RadioZET.pl/naekranie.pl