Zamknij

"Lucyfer": data premiery 6. sezonu ujawniona! Mamy świetne wieści [WIDEO]

26.07.2021 10:26
"Lucyfer": data premiery 6. sezonu ujawniona! Mamy świetne wieści [WIDEO]
fot. JOHN P. FLEENOR/NETFLIX

"Lucyfer" powróci do nas z jeszcze jednym sezonem, który domknie historię Mornigstara i jego miłości do Chloe Decker. Netflix ujawnił dokładną datę premiery 6. serii i... odbędzie się ona znacznie szybciej, niż zakładaliśmy.

Z okazji Comic-Conu Netflix zaprezentował nowy materiał wideo związany z "Lucyferem", który zdradził nam, kiedy odbędzie się premiera finałowych odcinków. Choć fani zakładali, że dojdzie do tego dopiero w 2022 roku, gigant streamingowy sprawił im nie lada niespodziankę. 

"Lucyfer": kiedy premiera 6. sezonu?

Bez zbędnego przedłużania - premiera 6. sezonu "Lucyfera" odbędzie się jeszcze latem tego roku, albowiem dokładnie 10 września 2021. W nadchodzących odcinkach dowiemy się, jak potoczy się życie Lucka po jego poświęceniu w imię i ukochanej i zasłużeniu na tytułowanie się Bogiem.

Finałowy sezon "Lucyfera" liczył będzie dziesięć odcinków, w rolach głównych powrócą: Tom Ellis jako Lucyfer, Lauren German jako Chloe, Aimee Garcia jako Ella, Rachael Harris jako Linda, DB Woodside jako Amenadiel, Lesley-Ann Brandt jako Mazikeen, a nawet Kevin Alejandro w roli Dana. Co to oznacza dla jego postaci? Przekonamy się.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.