Zamknij

Lucyfer: podano datę premiery 5. sezonu. Kiedy serial trafi na Netflixa?

23.06.2020 14:27
Kadr z serialu "Lucyfer"
fot. Instagram/@lucifernetflix

"Lucyfer" wróci na Netflixa. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu, którzy obawiali się, że premiera zostanie przeniesiona. Kiedy 4. sezon "Lucyfera" pojawi się na Netflixie? Zdradzamy poniżej.

Lucyfer: podano datę premiery 5. sezonu. Kiedy serial trafi na Netflixa? W ostatnich miesiącach toczyło się wiele dyskusji dotyczących "Lucyfera". Przede wszystkim mówiono, że nie powstanie kontynuacja serialu. Jako argument podawano konflikt producentów i Toma Ellisa, czyli odtwórcy głównej roli. Pewne jest to, że "Lucyfer" trafi na Netflixa i właśnie pojawiły się pierwsze szczegóły dotyczące 5. sezonu serialu.

Kiedy 5. sezon serialu "Lucyfer" trafi na Netflixa? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: W głębi lasu: Ewa Skibińska zmieniła się nie do poznania. Fani zaskoczeni jej metamorfozą 

Lucyfer: podano datę premiery 5. sezonu. Kiedy serial trafi na Netflixa?

"Lucyfer" to serial, który jest adaptacją komiksu wydawanego przez DC Comics. Jest to opowieść o diable znudzonym swoim życiem. Z tego powodu postanawia opuścić piekło i udaje się do Los Angeles. Tam otwiera klub nocny. W rolach głównych występują: Tom Ellis, Kevin Alejandro i Lauren German.

Netflix podał, że 5. sezon serialu "Lucyfer" pojawi się na platformie latem, bo 21 sierpnia 2020 roku. Wiadomo również, że sezon będzie się składał z 10 odcinków. Poniżej można zobaczyć zapowiedź serialu "Lucyfer".

Zobacz także: Dark: pojawiła się zapowiedź 3. sezonu serialu Netflixa i data jego premiery 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Wprost.pl