Zamknij

Lucyfer: powstanie 6. sezon serialu. Kiedy trafi na Netflixa?

26.06.2020 15:13
Kadr z serialu Lucyfer
fot. Instagram/@lucifernetflix

"Lucyfer" to obecnie jeden z najbardziej popularnych seriali na świecie. Fani zastanawiali się, czy powstanie 6. sezon "Lucyfera". Pojawiła się oficjalna odpowiedź. Kiedy nowe odcinki trafią na Netflixie?

Lucyfer: powstanie 6. sezon serialu. Kiedy trafi na Netflixa? "Lucyfer" to serial, o którym wiele mówiło się w ostatnich miesiącach. Przede wszystkim dlatego, że fani długo czekali na datę premiery 5. serii serialu. Do tego pojawiły się informacje, że odtwórca głównej roli, Tom Ellis, nie może się dogadać z producentami w sprawie zarobków. Jednak wszystko się dobrze ułożyło. Wiadomo już, kiedy pojawi się 5. sezon na Netflixie.

Pojawiły się także pierwsze informacje dotyczące ewentualnego kolejnego sezonu. Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: Dark: kim są aktorzy, którzy wcielają się w bohaterów serialu Netflixa? 

Lucyfer: powstanie 6. sezon serialu. Kiedy trafi na Netflixa? 

"Lucyfer" to opowieść o przygodach diabła, który znudzony swoim życiem, postanawia zadomowić się wśród śmiertelników. 5. sezon serialu pojawi się na Netflixie w sierpniu 2020 roku. Okazuje się, że to nie koniec historii serialowego Lucyfera.

Netflix zdradził, że 21 sierpnia pojawią się nowe odcinki "Lucyfera", ale nie będzie to koniec serialu, jak wcześniej spekulowano. Zaznaczono, że w planach jest nakręcenie jeszcze finałowego, 6. sezonu. Warto od razu zaznaczyć, że Netflix nie planuje już dalszych części. 

Na razie nie są znane żadne szczegóły dotyczące premiery 6. sezonu "Lucyfera". Pewnie przyjdzie na niego poczekać kilka lat. 

Posłuchaj podcastu

Zobacz także: Stranger Things 4: serialowy Hopper zdradza, co się wydarzy w serialu Netflixa 

RadioZET.pl/Antyradio.pl