Zamknij

"Lucyfer" - jakie piosenki pojawią się w musicalowym odcinku 5. sezonu serialu? [LISTA]

13.05.2021 10:59
Lucyfer - TOM ELLIS - kadr z serialu Netflix
fot. Album Online/East News

Jeden z nadchodzących odcinków "Lucyfera" zostanie podany w konwencji musicalu. Platforma Netflix zdradziła, jakie utwory wykona obsada serialu.

Fani serialu "Lucyfer" wciąż czekają na drugą część piątego sezonu. Oczekiwania postanowili umilić przedstawiciele platformy Netflix, którzy zamieścili listę piosenek, które gwiazdy produkcji zaśpiewają w odcinku "Bloody Celestial Karaoke Jam".

"Lucyfer" sezon 5B - lista piosenek z odcinka "Bloody Celestial Karaoke Jam"

Tytułowy władca piekieł grany przez Toma Ellisa w ciągu 5 sezonów serialu robił dużo różnych nietypowych jak na demona rzeczy. W nadchodzącej drugiej połowie obecnego sezonu zaprezentuje się od swojej broadwayowskiej strony. Jeden z odcinków ma być bowiem w całości utrzymany w konwencji musicalu.

Na Twitterze platformy Netflix pojawiła się zapowiedź, jakich utworów możemy spodziewać się w odcinku "Bloody Celestial Karaoke Jam". Wygląda na to, że widzów czeka epizod pełen muzycznych hitów.

Oto piosenki wykonywane w musicalowym odcinku "Lucyfera".

Każdy tytuł opatrzono emotikonami, które nawiązują do piosenek. Nie podano co prawda wykonawców utworów, ale większość z nich to bardzo dobrze znane kompozycje. Na liście mamy między innymi "Another One Bites the Dust" zespołu Queen, "Every Breath You Take" grupy Police, "Bad to the Bone" George'a Thorogooda & The Destroyers czy "No Scrubs" TLC.

Kawałkiem, który najbardziej pasuje do charakteru serialu "Lucyfer" jest piosenka "Hell" grupy The Squirrel Nut Zippers, w której tekście padają odniesienia do krainy tytułowego bohatera. Iście musicalowym utworem będzie "I Dreamed a Dream" pochodzący z broadwayowskiej wersji "Nędzników" Victora Hugo i filmu "Les Misérables. Nędznicy" na jej podstawie.

"Lucyfer" sezon 5B - kiedy premiera?

Fani "Lucyfera" już zalali post komentarzami, w których dzielą się teoriami dotyczącymi ewentualnych wykonawców poszczególnych piosenek. Czy ich przewidywania się spełnią? Dowiemy się już 28 maja 2021 roku, kiedy na Netflix trafi druga część 5. sezonu "Lucyfera". W planach jest również 6. i zarazem finałowy sezon serialu, który ma zadebiutować 29 marca 2022 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Twitter/Netflix