Zamknij

Pojawił się oficjalny plakat sezonu 5B "Lucyfera". Kiedy zwiastun? [FOTO]

30.04.2021 11:39
Pojawił się oficjalny plakat sezonu 5B "Lucyfera". Kiedy zwiastun? [FOTO]
fot. materiały prasowe Netflix

"Lucyfer" już wkrótce powróci z nowymi odcinkami, a tymczasem platforma Netflix skutecznie podgrzewa atmosferę oczekiwania. Zobaczcie oficjalny plakat sezonu 5B "Lucka".

"Lucyfer" powraca! Premiera nowych odcinków już za kilka tygodni, a machina marketingowa ruszyła pełną parą. Platforma Netflix zaprezentowała pierwszy oficjalny plakat sezonu 5B "Lucyfera. Zobaczcie sami.

"Lucyfer" sezon 5B - oficjalny plakat nowej serii

Na plakacie sezonu 5B "Lucyfera" widzimy naszego ulubieńca oraz jego podłego brata bliźniaka, Michała. To może sugerować, że właśnie ich relacja (znów) stanie się główną osią fabularną nadchodzących odcinków.

Zaprezentowanie plakatu i nieubłaganie zbliżający się dzień premiery zwiastują rychłe pojawienie się pierwszego trailera. Już nie możemy się doczekać, bowiem twórca "Lucyfera" obiecał, że zwiastun zwali nas z nóg.

"Lucyfer" sezon 5B - kiedy premiera?

Premiera nowych odcinków serialu "Lucyfer" odbędzie się już 28 maja 2021 roku na platformie Netflix. W rolach głównych powrócą Tom Ellis, Lauren German, D.B. Woodside, Scarlett Estevez, Rachael Harris, Lesley-Ann Brandt, Aimee Garcia oraz Kevin Alejandro.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Netflix

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.