Zamknij

"Lucyfer", sezon 6 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie szósty sezon? [DATA]

26.07.2021 12:00
Lucyfer
fot. John P. Fleenor/Netflix

Czy będzie 6. sezon serialu "Lucyfer" na Netflixie? Serial jest jednym z największych hitów i wiele osób już teraz zastanawia się, czy doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 6. sezon serialu "Lucyfera" pojawi się na Netflix, można znaleźć poniżej. 

"Lucyfer" na Netflix, sezon 6 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon amerykańskiej produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial przypadł do gustu. Czy będzie 6. sezon "Lucyfera"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także:  "Firefly Lane", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon?

"Lucyfer", sezon 6 - czy będzie drugi sezon serialu Netflixa?

"Lucyfer" obecnie cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników platformy Netflix. Ostatnia część 5. sezonu serialu zasiliła bibliotekę Netflixa 28 maja 2021 roku. Jest to opowieść o losach Diabła, który znudzony swoim życiem w Piekle, postanawia pojawić się na Ziemi, gdzie sporo namiesza. Produkcja skradła serca widzów.

Druga część 5. sezonu serialu "Lucyfer" ma 8 odcinków. Całościowo 5. sezon składa się z 16 epizodów. Fani produkcji zastanawiają się, czy w planach jest stworzenie 6. sezonu serialu. Mamy dobrą wiadomość! Kolejne odcinki pojawią się na Netflixie.

"Lucyfer", sezon 6: kiedy premiera? [DATA]

Netflix stworzy 6. sezon serialu "Lucyfer". Trafią one na Netflix 10 września 2021 roku.

Zobacz także:  "The Sinner", sezon 4 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie czwarty sezon [DATA]

RadioZET.pl/