Zamknij

"Lucyfer": zwiastun sezonu 5B zapowiada iście boską wojnę! Kto zostanie nowym Bogiem? [WIDEO]

30.04.2021 19:08
"Lucyfer": zwiastun sezonu 5B zapowiada iście boską wojnę! Kto zostanie nowym Bogiem? [WIDEO]
fot. JOHN P. FLEENOR/NETFLIX

"Lucyfer" - mamy zwiastun sezonu 5B! Co zobaczymy w nadchodzących odcinkach i kiedy premiera na Netflix? 

"Lucyfer" powraca w formie lepszej, niż kiedykolwiek! Netflix zaprezentował właśnie zwiastun sezonu 5B, a my już zacieramy ręce. Będzie się działo!

"Lucyfer" sezon 5B - zwiastun

Zwiastun sezonu 5B serialu "Lucyfer" prezentuje się następująco:

Jak widać po zapowiedzi, "Lucyfer" dostarczy nam jeszcze więcej emocji, niż dotychczas. W nadchodzących odcinkach zobaczymy, jak tatuś odchodzi na zasłużoną emeryturę i ktoś musi przejąć po nim schedę. Dochodzi zatem do braterskiej wojny pomiędzy Luckiem, a Michałem. Kto zostanie nowym Bogiem? Przekonamy się już za kilka tygodni.

"Lucyfer" sezon 5B - kiedy premiera?

Premiera nowych odcinków serialu "Lucyfer" odbędzie się już 28 maja 2021 roku na platformie Netflix. W rolach głównych powrócą Tom Ellis, Lauren German, D.B. Woodside, Scarlett Estevez, Rachael Harris, Lesley-Ann Brandt, Aimee Garcia oraz Kevin Alejandro.

Przypominamy ponadto, że to jeszcze nie koniec naszej piekielnie zabawnej przygody z Luckiem. Zakończono już prace nad 6. i zarazem ostatnim sezonem serialu. Na obecną chwilę nie ujawniono dokładnej daty premiery, jednak finałowe odcinki (najprawdopodobniej) zadebiutują w 2022 roku.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Netflix

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.