Zamknij

"Ludzie i bogowie": Onyks jednak przeżył i będzie w 2. sezonie? Aktor rozbudził nadzieje fanów

08.12.2020 13:12
"Ludzie i bogowie": Onyks jednak przeżył i będzie w 2. sezonie? Aktor rozbudził nadzieje fanów
fot. materiały prasowe TVP

"Ludzie i bogowie" zaserwowali nam w finale nie lada wstrząs. Onyks, w którego wciela się Jacek Knap, w brutalny sposób pożegnał się z życiem. Jednak, czy na pewno? Aktor zasugerował, że los jego postaci wcale nie jest przesądzony. Szczegóły poniżej.

"Ludzie i bogowie" to popularny serial, który szybko stał się hitem Telewizji Polskiej. Osadzona w realiach II Wojny Światowej produkcja zaserwowała nam iście widowiskowy finał, w którym musieliśmy pożegnać jednego z naszych ulubieńców. Czy istnieje jednak szansa, że nie na stałe? Czy Onyks żyje i pojawi się w 2. sezonie serialu "Ludzie i bogowie"?

"Ludzie i bogowie" - Onyks żyje i będzie w 2. sezonie?

W finale 1. sezonu serialu "Ludzie i bogowie" widzieliśmy, jak szlachetny i bohaterski Leszek Zaręba, ps. Onyks jest torturowany przez Niemców. W pewnym momencie jeden z oprawców strzelił do bohatera, a pozostali otrzymują informację o jego śmierci. Istnieje jednak niepisana serialowo-filmowa zasada, w myśl której dopóki nie zobaczymy martwego ciała, nie mamy pewności, że postać nie żyje.

Zobacz także

Właśnie to pomogło widzom w trzymaniu się nadziei, że ich ulubieniec jednak przeżył. Co więcej, sam odtwórca roli Onyksa - Jacek Knap - zasugerował na Instagramie, że jego bohater wciąż może powrócić.

(Radzimy zwrócić szczególną uwagą na hashtagi)

Zobacz także