Zamknij

„Ludzie i bogowie” - odcinek 8 - STRESZCZENIE. Członkowie oddziału "Pazur" schwytani [01.11]

19.10.2020 13:45
„Ludzie i bogowie” - odcinek 8 - STRESZCZENIE. Członkowie oddziału "Pazur" schwytani [01.11]
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

„Ludzie i bogowie” to nowy historyczny serial Telewizji Polskiej, który szturmem zaskarbił sobie serca polskich widzów. Kolejne odcinki zaskakują zwrotami akcji oraz interesującym oddanie realiów wojennych. Wiemy już, co wydarzy się w najbliższym odcinku. Gdzie i kiedy oglądać 8, odcinek serialu „Ludzie i Bogowie”?

Ludzie i bogowie”, odcinek 8 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Ludzie i Bogowie"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 8. odcinek serialu "Ludzie i bogowie" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Ludzie i bogowie”, odcinek 8 – streszczenie odcinka

Streszczenie 8. odcinka serialu „Ludzie i bogowie” prezentuje się następująco: 

Do oddziału Dagera dołącza chorąży o pseudonimie „Zimny”. Okazuje się, ze to Marczewski, z którym mężczyzna współpracował w Zakładzie Oczyszczania Miasta i z którym rozstał się w nienajlepszych warunkach. Gdy jednostka „Pazur” ma więc za zadanie zlikwidować trzech mężczyzn: Ernsta Ruddfielda, szmalcownikia Grochola ora konfidenta Kowala, Korzeniowski postanawia nie dopuścić Zimnego do akcji. Oczywiście podczas wykonywania zadania, dochodzi do komplikacji, w wyniku czego znacząca część ekipy zostaje zatrzymana. Czy „Zimny” będzie im mógł teraz pomóc?

Związek Bronki i Onyksa nabiera rumieńców. Kobieta dostrzega, że jej synek bardzo polubił mężczyznę. Proponuje mu więc, by razem z nimi zamieszkał. Wtedy jednak dowiaduje się czym właściwie zajmuje się mężczyzna. Jest zrozpaczona. Leszek nie zamierza bowiem dla niej rezygnować z działalności konspiracyjnej. Czy ten związek ma jeszcze przyszłość?

 „Ludzie i bogowie”, odcinek 8 – gdzie i kiedy oglądać?

8. odcinek serialu „Ludzie i bogowie”, zatytułowany „” dostępny będzie na antenie TVP1 już w niedzielę 1 listopada października o godzinie 20.15. Nowe odcinki są też dostępne na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Królestwo kobiet - OBSADA: kto gra w serialu TVN i o czym jest? [STRESZCZENIE].

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl