Zamknij

„Ludzie i bogowie” - odcinek 9 - STRESZCZENIE. Puma przyznaje się do współpracy z Niemcami [08.11]

26.10.2020 08:41
„Ludzie i bogowie” - odcinek 9 - STRESZCZENIE. Puma przyznaje się do współpracy z Niemcami [08.11]
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

„Ludzie i bogowie” to nowy historyczny serial Telewizji Polskiej, który szturmem zaskarbił sobie serca polskich widzów. Kolejne odcinki zaskakują zwrotami akcji oraz interesującym oddanie realiów wojennych. Wiemy już, co wydarzy się w najbliższym odcinku. Gdzie i kiedy oglądać 9. odcinek serialu „Ludzie i Bogowie”?

„Ludzie i bogowie”, odcinek 9 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Ludzie i Bogowie"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 9. odcinek serialu "Ludzie i bogowie" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Ludzie i bogowie”, odcinek 9 – streszczenie

Streszczenie 9. odcinka serialu „Ludzie i bogowie” prezentuje się następująco: 

Operacja „Klosz” w toku. Puma zastępuje Kuzyna jako dowódca, a na zastępcę wyznacza Wejnera. Panowie proszą Rymkiewicza o pomoc. Dzięki jego pomocy Czarny zostaje zlikwidowany.

Wejner planuje ucieczkę z miasta. Żeby jej dokonać, musi jednak najpierw dostarczyć Pumie materiały i pieniądze. Chce wykorzystać do tego celu Rymkiewicza. Panowie spotykają się w domu Bykowskiego. Nagle pojawiają się też Onyks i Dager.

Puma przyznaje się Józefowi, że poszedł na współpracę z Niemcami. Mówi jednak, że jest podwójnym agentem. Na potwierdzenie tych słów i jako wyraz dobrej woli, przekazuje mężczyźnie przejęty mikrofilm z ważnymi danymi.

Onyks i Bronka odbierają Józia ze szpitala. Planują zabrać go do Otwocka. Leszek chce, by jego wybranka i syn poznali jego rodzinę. W tym czasie, w domu Marii Zaręby, matki Onyksa niespodziewanie pojawia się Zosia, dawna narzeczona syna.

Kurka nadal myśli, że działania operacji „Klosz” sterowane są przez Londyn. Jej nieopieszałe działania dużo kosztują podziemie.

Zimny dochodzi do siebie po dramatycznych wydarzeniach poprzednich dni w mieszkaniu Kazimierza. Lokum odwiedza Róża. Jaka będzie interakcja tej dwójki?

Jadwiga dowiaduje się od Dagera, że Marczewski żyje. Kobieta postanawia odwiedzić mężczyznę, gdyż podejrzewa, że jest z nim w ciąży.

„Ludzie i bogowie”, odcinek 9 – gdzie i kiedy oglądać?

9. odcinek serialu „Ludzie i bogowie”, zatytułowany „Dopaść generała” dostępny będzie na antenie TVP1 już w niedzielę 8 listopada o godzinie 20.15. Nowe odcinki są też dostępne na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  „Bez Skrupułów“ – polityczny thriller w odcinkach. Co wiemy o nowej produkcji Jacka Bromskiego?

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl