Zamknij

Ludzie i bogowie, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu TVP? [DATA]

20.11.2020 09:49
Ludzie i bogowie, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu TVP? [DATA]
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EASTNEWS

Kiedy 2. sezon serialu "Ludzie i bogowie"? Informacji na temat nowych odcinków polskiego serialu, szuka wielu jego fanów, którzy już nie mogą doczekać się dalszych historii bohaterów. Szczegóły dotyczące daty premiery "Ludzi i bogów 2", można znaleźć poniżej,

"Ludzie i bogowie 2" - kiedy premiera drugiego sezonu serialu TVP? Czy nowe odcinki polskiej produkcji w ogóle powstaną? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy datę premiery 2. sezonu serialu "Ludzie i bogowie".

Ludzie i bogowie 2 - czy będzie drugi sezon serialu TVP?

Wiele osób szuka w sieci informacji na temat tego, kiedy i czy będzie 2. sezon serialu "Ludzie i bogowie". Temat ten podejmowany jest przede wszystkim przez fanów polskiej produkcji, którzy już nie mogą doczekać się dalszych historii bohaterów. Mamy bardzo dobre wiadomości - jak dowiedział się portal WirtualneMedia.pl, Telewizja Polska jest zadowolona z wyników oglądalności serialu i planuje kontynuacje produkcji.

Przypomnijmy, że we wrześniu 2020 serwis WirtualneMedia.pl informował, że nowy historyczny serial "Ludzie i bogowie" ogląda średnio 2,50 mln osób. Produkcja daje TVP1 pozycję zdecydowanego lidera rynku telewizyjnego w 4+ i trzecie miejsce w 16-49.

Ludzie i bogowie, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? [DATA]

Trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Nie wiadomo jeszcze, kiedy 2. sezon "Ludzi i bogów". Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje dotyczące emisji kolejnych odcinków serialu, zamieścimy je w tym miejscu. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Serial "Ludzie i Bogowie" to nowa produkcja historyczna, która zadebiutowała w Telewizji Polskiej 13 września 2020. Fabuła oparta jest na autentycznych wydarzeniach z II wojny światowej. W rolach głównych występują m.in. Jacek Knap, Dawid Dziarkowski czy Marianna Zydek. Z kolei za reżyserię odpowiada Bodo Kox, a funkcję producenta pełni Jolanta Filipowicz.

RadioZET.pl