Zamknij

"Lupin": Netflix zaprasza za kulisy 2. sezonu. Premiera już 11 czerwca 2021 [WIDEO]

09.06.2021 13:52
Lupin 2 zakulisowy materiał
fot. Emmanuel Guimier /Netflix

"Lupin" powraca już 11 czerwca 2021 w nowej porcji odcinków. By umilić ostatnie dni oczekiwania na premierę 2. sezonu, Netflix zaprasza za kulisy swojego francuskiego hitu.

Omar Sy powróci jako Assane Diop w drugiej części "Lupina" już w najbliższy piątek, 11 czerwca 2021 roku. Zanim to jednak nastąpi, warto posłuchać, co o nadchodzących odcinkach mają do powiedzenia jego twórcy i obsada.

"Lupin 2": Netflix zaprasza za kulisy 2. sezonu francuskiego hitu [WIDEO]

Suspens, akcja, emocje… tak obsada serialu "Lupin" opisuje jego drugą część. Twórcy i gwiazdy uchylają rąbka tajemnicy na temat technicznej strony serialu, opowiadają o lokacjach i swoich postaciach, a także o jednym z najistotniejszych bohaterów tej historii, jakim jest Paryż. Zapraszamy na zakulisowy materiał poświęcony 2. części "Lupina".

"Lupin 2" - premiera już 11 czerwca 2021

"Lupin" trafił na Netflix w styczniu 2021 roku, szybko osiągając status jednego z najpopularniejszych seriali serwisu. W 28 dni od premiery "Lupinowi" udało się przyciągnąć przed ekrany 70 mln widzów, co uczyniło go najchętniej oglądanym francuskim serialem Netflixa i trzecią najchętniej oglądaną produkcją wśród wszystkich odcinkowych serii platformy.

W wyczekiwanym 2. sezonie "Lupina" zaślepiony żądzą zemsty Assane będzie musiał zmierzyć się z konsekwencjami swoich czynów, które doprowadziły do rozbicia jego własnej rodziny. Przyparty do muru, stoi w obliczu nowych wyzwań i nowych niebezpieczeństw. Czego możemy spodziewać się po tym dżentelmeńskim złodzieju w nadchodzących odcinkach? Przekonamy się już 11 czerwca 2021 roku.

RadioZET.pl/Netflix