Zamknij

"Lupin", sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie trzeci sezon?

14.06.2021 08:49
Lupin
fot. Emmanuel Guimier/Netflix

Czy będzie 3. sezon serialu "Lupin" na Netflixie? Serial jest hitem i wiele osób już teraz zastanawia się, czy doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 3. sezon serialu "Lupin" pojawi się na Netflixie, można znaleźć poniżej.

"Lupin" na Netflix, sezon 3 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon kryminalnej produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial Netflixa przypadł do gustu. Czy będzie 3. sezon serialu "Lupin"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także:  "Cień i kość", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

"Lupin", sezon 3 - czy będzie trzeci sezon serialu Netflixa?

"Lupin" powrócił na  Netflix z drugim sezonem i ponownie został numerem jeden na platformie. Dalsze losy bohaterów zasiliły bibliotekę Netflixa w czerwcu 2021 roku. Tym razem sytuacja robi się poważna. Assane doprowadził do rozbicia własnej rodziny - wszystkiemu winna była żądza zemsty. Assane musi obmyślić nowy plan. Fabuła jest oparta na bestsellerowej powieści Leigh Bardugo. 

W rolach głównych występują: Omar Sy, Ludivine Sagnier, Clotilde Hesme oraz Herve Pierre.

2. sezon serialu "Lupina" składa się z 5. epizodów. Fani produkcji zastanawiają się, czy serial doczeka się kontynuacji. 

"Lupin", sezon 3: kiedy premiera? [DATA]

Netflix potwierdza, że powstanie 3. sezon serialu. Na ten moment nie jest jednak znana data premiery.

Zobacz także:  "Firefly Lane", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon?

RadioZET.pl/