Zamknij

M jak Miłość: koronawirus na planie serialu. Co z kolejnymi odcinkami? "Pokrzyżował nasze plany"

21.10.2020 14:11
M jak Miłość: koronawirus na planie serialu
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Koronawirus na planie "M jak Miłość". W mediach pojawiła się informacja, że produkcja serialu musiała wprowadzić poważne zmiany, co wymusiło przerwę w pracy. Czy i kiedy zobaczymy nowe odcinki?

"M jak Miłość" to produkcja, której nie trzeba przedstawiać nawet osobom, które nie są zagorzałymi telewidzami. Jeden z najpopularniejszych polskich seriali obyczajowych opowiadający o perypetiach familii Mostowiaków jest jednocześnie jednym z najdłużej emitowanych formatów tego typu. Hitowy serial możemy oglądać na antenie TVP2 od 4 listopada 2000 roku. Oznacza to, że losy ulubionych bohaterów śledzimy już ponad dwie dekady, a niektórzy fani dorastali wspólnie z aktorami. Producenci dbają także o wprowadzanie nowości, do obsady dołączył Dariusz Kordek. Niestety, osoby odpowiedzialne za pracę nad serialem muszą także borykać się z kłopotami z zewnątrz.

Pandemia koronawirusa zbiera na świecie straszliwe żniwo, nasz kraj niestety nie jest wyjątkiem. Sytuacja związana z pandemią odcisnęła się na wielu branżach, także produkcji filmowej i telewizyjnej. Praca nad częścią formatów i seriali została wstrzymana lub przesunięta, Telewizja Polska przesunęła między innymi premierę 4. edycji "The Voice Kids". Okazuje się, że pandemia nie ominęła także popularnego serialu. Jak informuje "Super Express", na planie "M jak Miłość" pojawił się koronawirus.

ZOBACZ TAKŻE:  Natalia Samojlik w żałobie. Aktorka "M jak miłość" straciła dwie bliskie osoby przez koronawirusa

Koronawirus na planie "M jak Miłość". Pandemia wymusiła zmiany w produkcji serialu

"Super Express" poinformował, że koronawirus pojawił się na planie "M jak Miłość" i wymusił na ekipie wprowadzenie zmian w grafiku. Prace nad nowymi odcinkami zostały przerwane na kilka dni. Nie wiadomo jednak, czy któraś z gwiazd produkcji została zarażona. Czy więc możemy spodziewać się przerwy w emisji jednego z najpopularniejszych seriali w kraju? Dla fanów mamy na szczęście dobrą wiadomość. Sytuację udało się opanować i ekipa ma wrócić do pracy.

- Faktycznie, koronawirus pokrzyżował nasze plany, ale już jutro wracamy do pracy, zachowując zasady bezpieczeństwa i przestrzegając wszelkich zaleceń. Nowe odcinki na pewno powstaną - poinformowała "Super Express" osoba związana z produkcją.

Przypomnijmy, że z powodu koronawirusa bardzo cierpi "Taniec z gwiazdami". Skład uczestników mocno się uszczuplił, 16 października pojawiła się informacja, że kolejna gwiazda jest zarażona.