Zamknij

M jak miłość: Basia Kurdej-Szatan zostanie zwolniona z serialu? Jest komentarz aktorki

Judyta Wanicka
19.05.2020 12:11
Basia Kurdej-Szatan
fot. Instagram:@kurdejszatan

Basia Kurdej-Szatan wkrótce pożegna się z "M jak miłość", a wątek Joasi Chodakowskiej będzie wygaszany? Aktorka odniosła się do informacji, które kilka dnie temu obiegły media. Czy to koniec jej udziału w popularnym serialu TVP? 

Basia Kurdej-Szatan odchodzi z "M jak miłość"? O pozbawieniu aktorki udziału w popularnej telenoweli mówi się od dawna. W czerwcu 2019 roku Kurdej-Szatan została zwolniona z TVP i odsunięta od prowadzenia dotychczasowych programów i imprez organizowanych przez telewizję publiczną. Władze miały uznać, że sympatycznej blondynki jest za dużo na antenie, co podobno irytowało widzów. Z kolei Kurde-Szatan twierdziła, że powodem zwolnienia były jej antypisowskie poglądy. 

Po opuszczeniu Dwójki Basię Kurdej-Szatan szybko przejął Polsat, czyniąc ją jedną ze sztandarowych twarzy stacji. Aktorka dostała rolę w serialu "W rytmie serca" oraz wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami". Odejście z "M jak miłość" miała być tylko kwestią czasu. Tymczasem gwiazda wciąż jest oficjalnie w obsadzie. Ostatnio jednak odżyły plotki, że wątek Joasi Chodakowskiej, w którą wciela się Kurdej-Szatan, ma być powoli wygaszany. Podobno produkcja planuje pożegnać się z gwiazdą Polsatu na dobre. 

Basia Kurdej-Szatan skrytykowana za wideo o przemocy. "Niesmaczne, płytkie i żenujące"

M jak miłość: Basia Kurdej-Szatan zniknie z serialu? 

Portal Pudelek dotarł do informacji, według których Basia Kurdej-Szatan zostanie wkrótce zwolniona z serialu "M jak miłość". 

Wątek Joanny ma być powoli wygaszanyW nowych odcinkach będzie jej coraz mniej, aż w końcu postać grana przez Basię całkiem zniknie z serialu - cytuje osobę z produkcji plotkarski serwis. 

Wielu widzów pewnie nie wyobraża sobie "M jak miłość" bez udziału Basi Kurdej-Szatan, która od sześciu lat wciela się w postać sympatycznej Joanny Chodakowskiej. Do tej pory zawirowania w relacjach aktorki z TVP nie mają wpływu na jej udział w telenoweli. Sama gwiazda jest spokojna o swoja przyszłość i dementuje pogłoski o zwolnieniu.

To bzdury. Nie docierają do mnie żadne tego typu sygnałyUfam produkcji, jesteśmy w stałym kontakcie. A to najpewniejsze źródło. Szczegółów dotyczących fabuły kolejnych odcinków oczywiście nie mogę zdradzić - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem. 

Basia Kurdej-Szatan zniknie z "M jak miłość", ale tylko na jakiś czas. Decyzja podyktowana jest ciążą aktorki, która za cztery miesiące urodzi drugie dziecko. Jak sama wyznaje, dogadała się już z produkcją w tej sprawie.

Joasia będzie w ciąży. Niestety sytuacja się mocno skomplikuje. W jej życiu zajdą ważne zmiany, które sprawią, że na jakiś czas zniknie z "M jak miłość" - potwierdziła aktorka w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień".

Zagłosuj

Lubisz wątek Joasi Chodakowskiej (Basia Kurdej-Szatan) w "M jak miłość"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw