Zamknij

"M jak miłość": Dariusz Kordek w obsadzie serialu. Jego bohater sporo namiesza

20.10.2020 13:10
Dariusz Kordek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

W "M jak miłość" zapowiadają się zmiany. W produkcji pojawi się nowy bohater, w którego wcieli się Dariusz Kordek. Mężczyzna sporo namiesza w życiu Chodakowskich. Co się stanie?

"M jak miłość": Dariusz Kordek w obsadzie serialu. Jego bohater sporo namiesza w życiu Chodakowskich, których los nie oszczędza, a sielanka nie była im dana na długo. Co się wydarzy w najnowszych epizodach "M jak miłość"? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  "M jak miłość", odcinek 1535. Piotrek wpadnie w alkoholizm? Kinga mu tego nie wybaczy 

"M jak miłość": Dariusz Kordek w obsadzie serialu. W kogo się wcieli?

"M jak miłość" będzie miało nowego bohatera. Do obsady serialu dołączył Dariusz Kordek. Aktor wcieli się w czarny charakter, który będzie próbował poróżnić Izę ( Adriana Kalska) i Marcina ( Mikołaj Roznerski). Jak podaje Telemagazyn.pl - Kalska zdradziła w kulisach "M jak miłość", że nowe odcinki będą bardzo emocjonalne. 

Para będzie miała problemy z dziećmi, które będą nieusłuchane. Do tego w ich życiu pojawi się nowy mężczyzna - to kolega Izy z pracy. Na początku będzie się wydawał świetnym współpracownikiem, jednak szybko okaże się, że darzy Izę uczuciem i nie zamierza rezygnować z walki o jej serce. Jak potoczy się ten wątek i czy związek Izy przetrwa te trudności? Dowiemy się w nowych epizodach.

"M jak miłość": kiedy i gdzie oglądać?

Serial "M jak miłość" jest emitowany w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20.55 na antenie TVP2

Zobacz także:  "M jak miłość", odcinek 1537: Natalka straci córkę. Justyna zabierze jej wszystko 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl