Zamknij

"M jak miłość": Franka porwana przez byłego chłopaka! Zginie w trakcie ucieczki?

25.11.2020 16:16
M jak miłość - Franka porwana przez byłego chłopaka!
fot. TVP/East News

"M jak miłość" przysporzy widzom wielu emocji. Franka i Paweł znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie za sprawą byłego chłopaka dziewczyny. Nie obejdzie się bez trupów? Co czeka Pawła i Frankę w nadchodzących odcinkach "M jak miłość"? Szczegóły poniżej.

"M jak miłość" będzie się działo! Paweł ulegnie wypadkowi, a Franka wpadnie w szpony swojego byłego chłopaka z kryminalną przeszłością. Czy dziewczyna zginie próbując ucieczki? Sprawdźcie, co wiemy o nadchodzących odcinkach "M jak miłość".

"M jak miłość" - Franka porwana przez byłego chłopaka!

Jak podaje serwis Superseriale.se.pl, w 1547. odcinku "M jak miłość" były chłopak Franki będzie usiłował zabić Pawła. Następnie uprowadzi dziewczynę porywając ją z ulicy. Wszystko przez chorą miłość - kryminalista wyjdzie z założenia, że jeśli dziewczyna nie wróci do niego z własnej woli, to "po prostu ją sobie weźmie". 

Zobacz także

Krzysztof, były chłopak Franki, wiązał z nią przyszłość. Ona jednak ruszyła dalej, podczas gdy on siedział w więzieniu. Teraz za wszelką cenę chce ją odzyskać. Dziewczyna podejmie desperacką próbę ucieczki od porywacza - zagrozi, że wyskoczy z pędzącego auta. Spełni swoją groźbę?

Wiele wskazuje na to, że Franka wyskoczy z samochodu i w efekcie umrze. Jak bowiem wiemy, wcielająca się w nią aktorka Dominika Kachlik odeszła z "M jak miłość". Czy twórcy rzeczywiście zdecydują się na uśmiercenie bohaterki? Tego dowiemy się z najnowszych odcinków "M jak miłość".

Zobacz także: Polskie seriale - jak dobrze nasz popularne polskie seriale? [QUIZ]