Zamknij

M jak miłość: Joasia dowie się, że Michał ją okłamał. Co się stanie po wakacyjnej przerwie?

08.07.2020 09:32
Kadr z serialu "M jak miłość"
fot. Instagram/@mjak_milosc

"M jak miłość" nie jest obecnie emitowane ze względu na wakacyjną przerwę, jednak już teraz dowiadujemy się, co się wydarzy w nowych epizodach. Wiele zmieni się w życiu Joasi, która dowie się, że Michał ją okłamał. Co się wydarzy? Zdradzamy poniżej.

M jak miłość: Joasia dowie się, że Michał ją okłamał. Co się stanie po wakacyjnej przerwie? Nowe odcinki "M jak miłość" pojawią się na antenie Telewizji Polskiej dopiero we wrześniu 2020 roku. Mimo to trwają już prace na planie, gdzie powstają kolejne epizody. W związku z tym pojawiają się pierwsze informacje dotyczące wątków bohaterów. Widzowie szczególnie interesują się losem Joasi. Wcielająca się w bohaterkę Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży i wiadomo, że jej postać również będzie się spodziewać dziecka.

Co się wydarzy w życiu Joasi? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: M jak miłość: Kinga po powrocie Piotrka zmieni się nie do poznania. Zostanie w Grabinie? 

M jak miłość: Joasia dowie się, że Michał ją okłamał. Co się stanie po wakacyjnej przerwie?

"M jak miłość" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Jest emitowany na antenie Telewizji Polskiej od 20 lat. Od tego czasu wiele się zmieniło w życiu bohaterów, pojawiły się nowe postacie, a niektóre odeszły w zapomnienie. Po wakacjach 2020 dowiemy się, jak ułoży sobie życie Joasia. Kobieta od dawna nie mogła się zdecydować, który mężczyzna jest dla niej odpowiedni - Leszek (Sławek Uniatowski) czy Michał (Paweł Deląg).

Wiele wskazuje na to, że Joasia i Michał będą mieli konflikt. Asia dowie się, że Ostrowski ukrył przed nią, co się dzieje z Leszkiem. Chodakowska wpadnie w szał, gdy usłyszy, że Leszek miał wypadek. Czy ta sytuacja na zawsze odsunie ją od Michała? Dowiemy się dopiero we wrześniu, gdy "M jak miłość" wróci na antenę Telewizji Polskiej.

Zobacz także: Na Wspólnej: Zmiany na planie serialu. Aktorzy izolowani w związku z koronawirusem 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl