Zamknij

M jak miłość, odcinek 1513: Kinga porzucona przez Piotrka. Jakie będą ich ostatnie chwile?

Roksana Orlicka
27.04.2020 15:58
M jak miłość gorzkie pożegnanie Piotra i Kingi
fot. YouTube/TVP VOD

"M jak miłość" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali telewizyjnych. W najnowszym odcinku wiele wydarzy się w życiu Kingi i Piotrka Zduńskich. Zdradzamy, co czeka ulubioną parę widzów.

M jak miłość, odcinek 1513: Kinga porzucona przez Piotrka. Jakie będą ich ostatnie chwile? W najnowszym odcinku "M jak miłość" przekonamy się, że w małżeństwie Zduńskich nie układa się najlepiej. Zdradzamy, co się wydarzy w serialu.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

M jak miłość, odcinek 1513: Kinga i Piotrek rozstaną się w złej atmosferze

W 1513. odcinku serialu "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) będą przechodzić ciężkie chwile. Piotrek będzie chciał powiedzieć żonie, że samodzielnie podjął decyzję o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Oznacza to, że kobieta zostanie w domu z sama z dziećmi. 

Piotrek jednocześnie boi się, że Kinga zaczyna zastanawiać się nad sensem ich związku. Zduńska zdecyduje się podzielić swoimi wszystkimi żalami. Powie mu wprost, że jego decyzja będzie miała wpływ na ich wspólne życie. Mimo wszystko Piotrek zapewni żonę o swoim uczuciu. 

Czy małżeństwo Kingi i Piotrka przetrwa? Dowiemy się w 1513. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w poniedziałek, 27 kwietnia 2020 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zagłosuj

Czy Kinga i Piotrek przetrwają trudne chwile?

Liczba głosów:

Zobacz także: Ania, nie Anna: fani anulowanego przez Netflixa serialu protestują. Jaki jest powód?

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl/RO